Bílé dveře – čistota, ctnost a elegance do každého typu interiéru

Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila… Včelí medvídci mají (jako vždy) pravdu. Bílá je jedna z nejoblíbenějších barev do interiérů. Zdobí zdi, nábytek i doplňky, používá se v minimalistických interiérech, ale i v klasicky zařízených bytech. Dá vyniknout ostatním barvám a vnímáme ji jako barvu čistoty. Klasikou jsou bílé dveře. Proč jsou oblíbené a jak vám v bytě pomůžou?

Bílá opticky zvětšuje

Na trhu najdete interiérové dveře v různých barvách. Jednoduše řečeno, od černých po bílé. Bílé interiérové dveře mají ale oproti ostatním jednu nesmírnou výhodu – opticky zvětšují prostor, a tak se skvěle hodí do menších bytů. Ve větších prostorách působí elegantně a nenásilně. Nestrhávají na sebe pozornost a perfektně ladí s jakýmkoliv interiérem.

Plné nebo prosklené?

Pokud máte tmavší byt, jsou bílé dveře snad jedinou dobrou volbou. Ale jaké vybrat? Plné interiérové dveře se hodí do pantů pokojíčku, ložnice, pracovny, komory a všude jinde, kde je potřeba zachovat soukromí, nebo zakrýt to, co je za dveřmi. Bílé interiérové dveře se sklem neboli prosklené se naopak hodí do pantů obýváku, kuchyně a dalších místností, kde není potřeba 100% oddělit prostor a zároveň nám pomohou prosvětlit tmavou chodbu i při zavřených dveřích.

Jakou zvolit povrchovou úpravu?

Vybírat můžete z několika povrchových úprav:

·         lakované interiérové dveře – jsou velmi odolné vůči opotřebení a poškození

·         foliované interiérové dveře – jsou levnější, přitom poměrně mechanicky odolné

·         laminátové interiérové dveře – laminát je nejvyužívanější povrchová úprava a zajišťuje mnohem větší ochranu proti mechanickému poškození než folie, laminát je navíc voděodolný a nemění svou barvu (nebledne)

Výběr je opravdu velký. Záleží na vašem vkusu. Bílé dveře se hodí ale do každého interiéru, a tak máte o starost méně. Se zbytkem vám rádi poradíme. Vybrat si u nás můžete například interiérové dveře Porta Doors, Verte Doors, Vasco Doors nebo Invado.

Čtyři rohy, žádné nohy a přece chodí, co je to? No přeci bílé interiérové dveře od nás.

Bílé interiérové dveře Porta Doors	Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Concept Bílé interiérové dveře Porta Doors Concept Bílé interiérové dveře Vasco Doors Arvik Bílé interiérové dveře Vasco Doors Porto Bílé interiérové dveře Verte Doors

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps