Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Vydáno: 31. 07. 2017

Bílé dveře – čistota, ctnost a elegance do každého typu interiéru

Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila… Včelí medvídci mají (jako vždy) pravdu. Bílá je jedna z nejoblíbenějších barev do interiérů. Zdobí zdi, nábytek i doplňky, používá se v minimalistických interiérech, ale i v klasicky zařízených bytech. Dá vyniknout ostatním barvám a vnímáme ji jako barvu čistoty. Klasikou jsou bílé dveře. Proč jsou oblíbené a jak vám v bytě pomůžou?

Bílá opticky zvětšuje

Na trhu najdete interiérové dveře v různých barvách. Jednoduše řečeno, od černých po bílé. Bílé interiérové dveře mají ale oproti ostatním jednu nesmírnou výhodu – opticky zvětšují prostor, a tak se skvěle hodí do menších bytů. Ve větších prostorách působí elegantně a nenásilně. Nestrhávají na sebe pozornost a perfektně ladí s jakýmkoliv interiérem.

Plné nebo prosklené?

Pokud máte tmavší byt, jsou bílé dveře snad jedinou dobrou volbou. Ale jaké vybrat? Plné interiérové dveře se hodí do pantů pokojíčku, ložnice, pracovny, komory a všude jinde, kde je potřeba zachovat soukromí, nebo zakrýt to, co je za dveřmi. Bílé interiérové dveře se sklem neboli prosklené se naopak hodí do pantů obýváku, kuchyně a dalších místností, kde není potřeba 100% oddělit prostor a zároveň nám pomohou prosvětlit tmavou chodbu i při zavřených dveřích.

Jakou zvolit povrchovou úpravu?

Vybírat můžete z několika povrchových úprav:

·         lakované interiérové dveře – jsou velmi odolné vůči opotřebení a poškození

·         foliované interiérové dveře – jsou levnější, přitom poměrně mechanicky odolné

·         laminátové interiérové dveře – laminát je nejvyužívanější povrchová úprava a zajišťuje mnohem větší ochranu proti mechanickému poškození než folie, laminát je navíc voděodolný a nemění svou barvu (nebledne)

Výběr je opravdu velký. Záleží na vašem vkusu. Bílé dveře se hodí ale do každého interiéru, a tak máte o starost méně. Se zbytkem vám rádi poradíme. Vybrat si u nás můžete například interiérové dveře Porta Doors, Verte Doors, Vasco Doors nebo Invado.

Čtyři rohy, žádné nohy a přece chodí, co je to? No přeci bílé interiérové dveře od nás.

Galerie

Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Bílé interiérové dveře Porta Doors Concept Bílé interiérové dveře Porta Doors Concept Bílé interiérové dveře Vasco Doors Arvik Bílé interiérové dveře Vasco Doors Porto Bílé interiérové dveře Verte Doors

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.