Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Pokládka podlah – Praha a okolí

„Připravíme pro vás tu nejvýhodnější nabídku na míru!"


Česká republika je sice zemí kutilů a mnoho lidí si drobné opravy nebo řemeslné práce provádí bez odborné pomoci, na některé náročnější činnosti je ale lepší najmout si skutečné profesionály. Mezi tyto práce patří i pokládka podlah, kterou je třeba nechat odborníkům, jenž s ní mají dostatek zkušeností. Naše společnost Plancher se pokládkou podlah zabývá od roku 2005 a od té doby jsme novou podlahu nainstalovali do velkého množství bytů, domů nebo komerčních objektů.

Zaručujeme Vám 100% kvalitu naší práce, vstřícné a slušné jednání a precizní provedení, u něhož se můžete plně spolehnout na každý detail. Pokud jde o naše ceny, tak nejdříve pro Vás zdarma provedeme zaměření plochy, ukážeme Vám materiály a nabídneme konzultaci a na jejich základě Vám předložíme konkrétní a nezávaznou cenovou nabídku. Nabízíme také zajímavé množstevní slevy!

Nespecializujeme se pouze na jediný druh podlahy, ale zajišťujeme pokládku různých druhů podlahových krytin (různé druhy plovoucích podlah (laminátové, dřevěné, vinylové), dřevěné (parkety, prkna, průmyslové mozaiky ...), vinylové či PVC podlahy, ale i koberce). Nabízíme komplexní služby, takže součástí našich služeb je i lištování, podříznutí dveří, instalace prahu a další činnosti, které s pokládkou podlahy souvisejí.

Naše společnost působí zejména v Praze a okolí hlavního města, v případě domluvy jsme ale schopni realizovat Vaši zakázku i v jiných částech ČR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Přesto pro Vás odvádíme špičkovou práci. Naše reference jsou toho důkazem a my jsme na ně také hrdí, přesvědčte se sami...

Cena pokládky podlah

Pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 603 279 682. Připravíme pro Vás tu nejvýhodnější nabídku na míru! Zdarma a nezávazně.

Orientační ceník naleznete ZDE.

Postaráme se také o montáž dveří.

Vzorkovna Praha

Rádi vás také přivítáme v naší rozsáhlé vzorkovně v Praze na adrese Praha 9 – Zobrazit celou adresu. (POZOR! Návštěva je možná pouze po předchozí telefonické domluvě.)

V případě zájmu o pokládku podlahy prosím volejte na +420 603 279 682 nebo piště prostřednictvím kontaktního formuláře.


>> POPTAT POKLÁDKU <<

>> NABÍDKA PODLAH <<

169 Pokládka schodiště PVC podlahou Holmes Place. Laminátová podlaha - Obložení schodů Dřevěná plovoucí podlaha - Základní škola umění v Plzni Laminátové podlahy - Apartmány v Harrachově Dodání a pokládka dubových prken s povchovou úpravou - olej Pokládka podlah Pokládka podlah Pokládka podlah Pokládka podlah

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.