chci položit podlahy >

Pokládka podlah – Praha a okolí

Česká republika je sice zemí kutilů a mnoho lidí si drobné opravy nebo řemeslné práce provádí bez odborné pomoci, na některé náročnější činnosti je ale lepší najmout si skutečné profesionály. Mezi tyto práce patří i pokládka podlah, kterou je třeba nechat odborníkům, jenž s ní mají dostatek zkušeností. Naše společnost Plancher se pokládkou podlah zabývá od roku 2005 a od té doby jsme novou podlahu nainstalovali do velkého množství bytů, domů nebo komerčních objektů.

Zaručujeme Vám 100% kvalitu naší práce, vstřícné a slušné jednání a precizní provedení, u něhož se můžete plně spolehnout na každý detail. Pokud jde o naše ceny, tak nejdříve pro Vás zdarma provedeme zaměření plochy, ukážeme Vám materiály a nabídneme konzultaci a na jejich základě Vám předložíme konkrétní a nezávaznou cenovou nabídku. Pokládku pro Vás zajistíme i v případě, že už máte podlahovou krytinu od jiného prodejce. Nabízíme také zajímavé množstevní slevy!

Nespecializujeme se pouze na jediný druh podlahy, ale zajišťujeme pokládku různých druhů podlahových krytin (různé druhy plovoucích podlah (laminátové, dřevěné, vinylové), dřevěné (parkety, prkna, průmyslové mozaiky ...), vinylové či PVC podlahy, ale i koberce). Nabízíme komplexní služby, takže součástí našich služeb je i lištování, podříznutí dveří, instalace prahu a další činnosti, které s pokládkou podlahy souvisejí.

Naše společnost působí zejména v Praze a okolí hlavního města, v případě domluvy jsme ale schopni realizovat Vaši objednávku i v jiných částech ČR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Držíme pro Vás ceny jako před 14 lety.

Přesto pro Vás odvádíme špičkovou práci. Naše reference jsou toho důkazem a my jsme na ně také hrdí, přesvědčte se sami...

Pokládka podlah - fotogalerie

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps