chci zrenovovat parkety >

Renovace parket - Praha a okolí

Máte na podlaze parkety, které už poznamenal čas, ale stále si myslíte, že je škoda je vyhodit? Je tu řešení v podobě renovace stávajících parket. Přeci jen kompletní výměna podlahové krytiny obnáší velkou finanční zátěž. Někdy navíc stačí pouze několik úprav a podlaha je jako nová. Zejména pak u parket, které jsou považovány za kvalitní podlahovou krytinu, která vydrží mnoho let.

Renovací parket se navíc můžete vyhnout složité demontáži stávající podlahy. Renovaci parket provádí naši zkušení podlaháři, kteří používají tradiční řemeslnické postupy obohacené o moderní techniky. Službu „RENOVACE PARKET“ ocení zejména ti zákazníci, kteří mají podlahu už ochozenou, barevně nestálou, nebo sešlou věkem.

Někdy stačí renovace parket bez demontáže

Lepší variantou pro zákazníka je renovace parket bez demontáže. Pro tento typ renovace musí stávající podlaha splňovat několik podmínek. Podklad musí být v pořádku, parkety nesmí být pokroucené a nesmí se na žádném místě propadat, musí pevně držet na podkladu po celé své ploše a na žádném místě by při chůzi neměly vrzat.

Podle poškození je zvolena vhodná oprava. Pokud máte mezi parketami nadměrné spáry, je možné provést vytmelení, nebo do spár vložit dřevěné vycpávky, které nadměrné škvíry zacelí. V rámci renovace je také možné zaretušování vrypů a jiných mechanických poškození parket. Povrchová vrstva lze opravit také vybroušením parket, ke kterému se používají různé typy brusek (podlahová, okrajová, rotační) podle potřeby. Renovace může mít také podobu pouze drobných oprav, či kosmetických úprav. Příkladem může být lakování, voskování a olejování parket. Mezi drobnější úpravy se řadí také renovace nebo náhrada zakončovacích lišt nebo přechodů.

Celková renovace parket

V určitých případech se bohužel demontáži stávajících parket nevyhnete. K renovaci parket s demontáží přistupujeme v situaci, kdy parkety jsou značně poškozené, nebo mají nevyhovující podklad.

Demontáž parket a následná celková renovace může mít mnoho podob. V zásadě lze říct, že je možné provést opravu v rozsahu podobném jako při renovaci bez demontáže (olejování, voskování, broušení…), ale obvykle je nutné provést ještě další opravy a úpravy, které jdou udělat pouze po demontáži parket.

Mezi práce spojené s celkovou renovací parket patří například oprava podkladu, nebo zhotovení podkladu nového. Podklad obvykle potřebuje také odbornou impregnaci. V případě potřeby je možné opravit, nebo vyměnit poškozené podlahové dílce. Následovat mohou také některé další drobné úpravy dle potřeby.

Pokud všechny opravy proběhnou podle plánu, tak zbývá poslední část a tou je opětovné sestavení podlahových dílců na připravený podklad.

Cena renovace parket od 350 Kč/m²

Cena našich služeb se liší podle požadovaného způsobu a rozsahu renovace parket. Pro naše podlahářství je spokojený zákazník na prvním místě, a proto se snažíme vyjít klientovi maximálně vstříc. Nejdříve provedeme odbornou diagnostiku, díky které zjistíme stav podlahy. Následně provedeme návrh a zákazníkovi předložíme cenovou nabídku k posouzení. Obvykle cena za renovaci parket začíná na 350 Kč/m².  Pokud budete spokojeni s navrhovanými podmínkami, práce může začít.

Pokud využijete naší širokou nabídku produktů a služeb, nezklameme Vás. Rádi vyhovíme Vašim speciálním přáním a požadavkům. Nebojte se navrhnout řešení podle Vašich představ, vymyslíme spolu to nejlepší možné východisko.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps