Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Pokládka parket - Praha a okolí

Spoustu prací při zařizování bydlení zvládne i šikovnější kutil nebo zručný člověk, na některé činnosti je ale lepší najmout si profesionály, kteří se na daný obor specializují. Jednou z takových prací je i pokládka parket, kterou si můžete objednat u naší společnosti.

Zaměřujeme se na profesionální pokládku všech druhů podlahových krytin, zajišťujeme tedy i takové činnosti, jako je pokládka masivních parket, plovoucích podlah, koberců, PVC a dalších druhů podlah. Obrátit se na nás ale můžete i tehdy, když potřebujete renovaci nebo opravu Vašich stávajících parket. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti a poradí si s jakoukoliv zakázkou.

Jak probíhá odborná pokládka parket?

Ke každé zakázce přistupujeme vždy s maximální pečlivostí a dbáme na 100% kvalitu naší práce. Poté, co nás kontaktujete s Vaší objednávkou, nejdříve provedeme zaměření celkové plochy Vaší podlahy, vybereme nejvhodnější postup pokládky a domluvíme se s Vámi na konkrétním typu parket (kromě vzhledu hraje roli např. i zatížení podlahy).

Realizace pokládky pak začíná lepením vybraných parket do požadovaného vzoru, tím ale naše práce zdaleka nekončí. Následně provedeme také broušení parketspeciální bruskou (rotační, podlahovou nebo okrajovou). Dalším krokem je tmelení a zahlazení položených parket, následuje voskování, olejování nebo lakování, a pokud budete chtít, tak můžeme provést i olištování. V případě potřeby je samozřejmostí podříznutí dveří.

Pokud budete mít o naše služby zájem, můžete nás kdykoliv oslovit. Ozveme se Vám v nejkratší možné době a domluvíme se na dalším postupu. Většinu zakázek sice realizujeme v Praze a okolí, po domluvě jsme ale schopni Vám pokládku parket provést i ve vzdálenějších oblastech ČR.

Cena za pokládku parket se pohybuje okolo 350,-/m2. Pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu info@plancher.cz nebo na telefonním čísle 603 279 682. Připravíme pro Vás tu nejvýhodnější nabídku na míru! Zdarma a nezávazně.

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.