Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Pokládka parket - Praha a okolí

„Připravíme pro vás tu nejvýhodnější nabídku na míru!"


Spoustu prací při zařizování bydlení zvládne i šikovnější kutil nebo zručný člověk, na některé činnosti je ale lepší najmout si profesionály, kteří se na daný obor specializují. Jednou z takových prací je i pokládka podlah a parket, kterou si můžete objednat u naší společnosti. Kromě pokládky podlah zajišťujeme také renovace podlah a parketmontáž dveří.

Zaměřujeme se na profesionální pokládku všech druhů podlahových krytin, zajišťujeme tedy i takové činnosti, jako je pokládka masivních devěných podlah (parket, podlahových prken, průmyslových mozaik, exotických dřevin, terasových prken), plovoucích podlah (vinylových, laminátových, dřevěných), koberců, PVC, vinylových (lepených, plovoucích) a dalších druhů podlah. Obrátit se na nás ale můžete i tehdy, když potřebujete renovaci nebo opravu Vašich stávajících parket. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti a poradí si s jakoukoliv zakázkou.

Jak probíhá odborná pokládka parket?

Ke každé zakázce přistupujeme vždy s maximální pečlivostí a dbáme na 100% kvalitu naší práce. Poté, co nás kontaktujete s Vaší objednávkou, nejdříve provedeme zaměření celkové plochy Vaší podlahy, vybereme nejvhodnější postup pokládky a domluvíme se s Vámi na konkrétním typu parket (kromě vzhledu hraje roli např. i zatížení podlahy).

Realizace pokládky pak začíná lepením vybraných parket do požadovaného vzoru (cihlová vazba, stromeček, čtvercve, ...), tím ale naše práce zdaleka nekončí. Následně provedeme také broušení parket speciální bruskou (rotační, podlahovou nebo okrajovou). Dalším krokem je tmelení a zahlazení položených parket, následuje voskování, olejování nebo lakování, a pokud budete chtít, tak můžeme provést i olištování. V případě potřeby je samozřejmostí podříznutí dveří.

Pokud budete mít o naše služby zájem, můžete nás kdykoliv oslovit. Ozveme se Vám v nejkratší možné době a domluvíme se na dalším postupu. Většinu zakázek sice realizujeme v Praze a okolí, po domluvě jsme ale schopni Vám pokládku parket provést i ve vzdálenějších oblastech ČR.

Pokládka parket cena

Cena za pokládku parket se pohybuje od 425,-/m2* (*aktuální cena v našem ceníku). Pro přesnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 603 279 682. Připravíme pro Vás tu nejvýhodnější nabídku na míru! Zdarma a nezávazně.

V případě zájmu o pokládku parket prosím volejte na +420 603 279 682 nebo piště prostřednictvím kontaktního formuláře.


>> POPTAT POKLÁDKU PARKET <<

>> RENOVACE PARKET <<

>> NABÍDKA PARKET <<

Reference Pokládka parket - dvojitý stromeček Reference Pokládka parket - dvojitý stromeček Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket Pokládka parket

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.