Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 04. 03. 2020

Dveře Erkado - jakou povrchovou úpravu si vybrat?

Vybrali jste si značku interiérových dveří Erkado, protože nabízí širokou škálu konfigurací a modelů a nyní přemýšlíte nad tím, jaká povrchová úprava bude nejvhodnější? Poradíme vám a představíme vlastnosti jednotlivých úprav.

Greko – prémiový povrch pro každého

Povrchová úprava Greko vzniká potištěním dveří a následným ošetřením lakem. Ten chrání dveře před poškozením a díky obsahu silikonů také proti působení vody. U povrchu 3D Greko se setkáte s velmi výraznou strukturou ve formě fototapety, která vytváří realistický dojem opravdového dřeva. Patří do skupiny foliových povrchů a díky němu jsou dveře odolné proti oděru a poškození. Své místo najdou v bytech nebo rodinných domech s běžným provozem.

CPL – vysoce odolný povrch do náročných podmínek

Víte už předem, že vaše interiérové dveře budou vystaveny vysokým nárokům a bude třeba, aby povrch odolával náročnému provozu? Pak sáhněte po povrchu CPL Laminát, který se svou tloušťkou 0,15 mm představuje povrch odolný proti poškrábání i otěru. Nebudou mu vadit ani vysoké teploty nebo UV záření. Současně se dveře Erkado s úpravou CPL mohou pyšnit krásnými dekory dřeva, které vnesou přírodního ducha do každého prostoru. CPL Laminát se hodí do rušných domácností, kde se vyskytují děti a domácí mazlíčci i do provozoven nebo frekventovaných kanceláří.

Premium – když chcete něco víc

Máte-li vysoké nároky na odolnost, ale zároveň chcete estetické interiérové dveře, nechte se okouzlit povrchem Premium. Nejen že je velmi odolný proti poškrábání, stejně jako CPL Laminát, ale oproti němu nabízí propracovanější dřevěné dekory s reliéfní strukturou. Dveře Erkado s povrchovou úpravou Premium dobře obstojí v luxusních domácnostech i v prostorách s vyššími nároky na provoz.

Lak – snadná údržba i odolnost

Lakované interiérové dveře mají své kouzlo. Nástřik ekologickým, vodou ředitelným lakem vytváří na dveřích vrstvu odolnou proti poškrábání, otěru i mechanickému poškození. Lak se také velmi dobře udržuje. Po interiérových dveřích Erkado s lakovanou povrchovou úpravou sáhněte, pokud hledáte klasické dveře do prostor se středně náročným provozem.

Interiérové dveře Erkado najdete v naší nabídce. Jak na webových stránkách, tak ve vzorkovně v Praze si můžete vybrat vhodný dekor dveří. Rádi se postaráme i o instalaci vašich nových dveří.

Galerie

Interiérové dveře Erkado – jakou povrchovou úpravu si vybrat? Interiérové dveře Erkado – jakou povrchovou úpravu si vybrat? Bezfalcové dveře Erkado Bezfalcové dveře Erkado Bezfalcové dveře Erkado

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.