Dnešní vinylové krytiny z PVC jsou dnes něco úplně jiného

Pokud mluvíme o vinylových podlahách, mluvíme o podlahách velmi odolných. Zvládnou nejen silný provoz, ale odolávají vodě, teplu i dětem. V dnešní době se staly tyto podlahy jedničkou na trhu. Předčily jak laminátové plovoucí podlahy, tak i dřevěné. Z těchto podlah, si vinylová podlaha vzala, jen ty nejlepší vlastnosti. Snadnou pokládku, lehkou údržbu, pružnost, odolnost a širokou škálu vzorů a dezénů. Mezi nejvyhledávanější odstíny vinylových podlah patří šedohnědá barva.

Dnešní vinylové krytiny z PVC jsou něco úplně jiného, než za dob komunismu. Tehdy se krytiny z PVC  používaly prakticky všude. Měly napodobovat mramor, dřevo nebo parkety. Navíc se člověk nevyhnul spárám po každých 130 centimetrech. To je již dnes minulostí. 
V dnešní době si můžeme vybírat. A to buď z měkčeného PVC v rolích nebo lamel, či čtverců z tvrzeného vinylu. Můžeme zvolit jejich formát, a vybrat mezi velkým množstvím vzorů a dezénů.

Vinylové podlahy nám mohou vytvořit vzhled dřeva, kamene, dlažby, kovu či korku. Obzvláště žádanými druhy jsou vinylové podlahy, které imitují opotřebené či recyklované dřevo. 

Vinyl má několik výhod. Je odolný vůči vodě, opotřebení a poškrábání. Současně je ale pružný a akusticky tichý. Pokud budeme vinyl srovnávat s laminátem, jedná se o pocitově teplejší materiál. Snadno se pokládá a je nenáročný na údržbu.

Vinylové podlahy můžeme jen a jen doporučit.

 

Vinylové podlahy Gerflor

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps