Proč vlastně Novilon?

Struktura, vzhled, vlastnosti a kvalita, to je to, proč je Novilon jedinečný měkčený vinyl, který se nabízí v rolích v šíři po 2, 3 nebo 4 metrech.

Diamond Seal

Diamond Seal má vlastnost jako přírodní diamant a tou je tvrdost. Touto vlastností se zvyšuje odolnost vůči poškození a prodlužuje se trvanlivost. Chrání také podlahu proti různým skvrnám, či rozlitým nápojům. Tato vrstva představuje vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce Novilon.

Aquagrip

Všechny řady Novilon obsahují funkci Aquagrip, to znamená, že tato funkce dodává jedinečnou bezpečnostní vlastnost proti kluzkosti povrchu například při politím vodou. Vaše podlaha je tedy nejen překrásná, ale i velmi bezpečná pro každodenní chůzi po bytě či domě.

Noviclean

Noviclean je tzv. povrchové ošetření, které nám poskytuje velmi snadné čištění a chrání podlahu před nečistotami. Toto vylepšení poskytuje velice realistický a matný vzhled. Podlaha Novilon je přátelská k alergikům.

LDF

LDF je měkká mechanická pěna, která nám zajišťuje tepelnou a zvukovou izolaci a má paměťovou vlastnost.

Jednotlivé vrstvy podlahovinou Novilon

Hustotní skelné rouno, to je nosná vrstva materiálnu, která nám zaručuje rozměrovou stálost. Další vrstvou je vrstva PVC, na které je nanesen fotomotiv (kámen, dřevo apod.). Proto, aby nám podlahovina vydržela déle, je na natištěný motiv nanesena čirá nášlapná vrstva. Tyto všechny vrstvy nám zaručují kvalitní, ekologicky nezávadný komfort.

Záruka

Novilon je opravdu jedinečný materiál, který pokud je položen a udržován dle pokynů, které naleznete v záručním letáku, vám bude sloužit velice dlouhou dobu a bude vypadat stále velice reprezentativně. Nezapomeňte si při nákupu podlahoviny Novilon zažádat o záruční list, který si pečlivě prostudujte. Záruční list je doklad o slibu dlouholetého používání. Také je v něm návod na instalaci, údržbu a odpovědní část k registraci záruky.

Výrobky Novilon odpovídají normám stanoveným zákonem pro podlahové krytiny včetně informací o výrobku a balení. 

Lepení PVC podlahy Novilon Reference PVC podlahy Novilon

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps