Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 29. 12. 2016

Nejoblíbenější interiérové dveře? Zvolte prosklený design

Domácnost, ve které nejsou dveře? Zní to absurdně, že ano? Interiérové dveře neplní jen praktickou funkci, ale jsou také důležitým designovým prvkem. Praktický aspekt věci má však stále prioritu a volíme je podle daného účelu - zda jde o vchodové dveře, dveře do komory, na terasu apod.

V případě vchodových dveřích je třeba brát v potaz odolnost vůči požáru, termoizolační či akustické vlastnosti, případně bezpečnostní prvky proti vniknutí. Uvnitř domácnosti pak hraje svou roli také design a zpracování. Společnost Plancher patří mezi TOP prodejce interiérových dveří a zárubní a ve své nabídce má široké spektrum produktů, ze kterých si vybere každý. Hledáte konkrétní povrchovou úpravu, barvu nebo dekor? Plancher nabízí kromě toho také několik typů prosklení a řešení dveří přesně dle proporcí vašeho obytného prostoru.

A jaké dveře jsou v dnešní době nejoblíbenější? Mezi nejprodávanější modely posledních let pak patří především interiérové dveře prosklené.

Prosklené interiérové dveře

Částečně prosklená výplň interiérových dveří ideálně prosvětlí prostor, do kterého jsou instalovány. Až 90 % plochy dveří pokrývá sklo, které propouští denní světlo, ale současně neumožňuje sledovat objekty a dění na druhé straně dveří.

Při výrobě se využívají výhradně kalená skla, u kterých se ani v případě rozbití nemusíte bát o svoji bezpečnost. Používají se zpravidla ve dveřích, které se z hlediska použité technologie nazývají rámové dveře.

Skleněné dveře v kombinaci se dřevem jsou vhodné především do moderních interiérů a vzbuzují patřičný punc luxusu. K dispozici jsou nejrůznější varianty zabarvení skla a vzorů. Čiré sklo je vhodné do společných prostor bytu, jemné zbarvení či mléčné zbarvení oceníte například v koupelně nebo v ložnici. Krom polské značky Porta Doors nabízíme prosklené interiérové dveře i od dalších osvědčených značek, mezi které patří Invado, Verte Doors a VascoDoors.

Prosklené interiérové dveře Porta Doors - špičkový producent v naší nabídce

Kromě dlouholeté tradice (vznik roku 1992) a moderních postupů výroby se dveře společnosti Porta Doors vyznačují širokým výběrem produktů, ve které najdete všechny druhy dveří pro váš klidný a bezpečný domov. Patří sem:

·         Vstupní dveře (venkovní) – ideální spojení vysoké estetičnosti a bezpečnostních prvků

·         Vstupní vnitřní dveře – ideální pro jednotlivé byty

·         Klasické interiérové dveře – skvělý doplněk do každého bytu a domu

·         Posuvné a skládací dveře – chytré řešení pro menší prostory šetřící prostory, byty 1kk apod.

·         Speciální dveře (protipožární, protihlukové) – vhodné do náročných podmínek a pro zvláštní účely

Sjednocujícími atributy interiérových dveří PORTA DOORS je vysoká odolnost a unikátní design. K výrobě se využívá kvalitní dřevo, které je dále doplněno elementy dřevotřísky a překližkou. Samozřejmostí je také špičková povrchová úprava všech modelů, včetně designového prosklení.

Co se povrchové úpravy prosklených interiérových dveří týče, máte na výběr mezi dýhou, laminátem a fólií. Pokud patříte mezi milovníky přírodních materiálů, máte na výběr z dubové dýhy, ořechu nebo javoru. Každá varianta je navíc dostupná v několika odstínech a s možností prosklení. Nároční uživatelé nebo zákazníci, kteří zařizují luxusní interiér jistě ocení také materiály z exotických dřevin.

Interiérové dveře PORTA DOORS využívají také umělý materiál, což jim ovšem neubírá na kvalitě.

Laminátový povrch má tu výhodu, že je vysoce odolný a díky technologickému nátěru se zvolený barevný odstín nemění ani po velmi dlouhém čase, a to ani při ošetřování čisticími prostředky. Také fólie věrohodně imituje dřevo a vyznačuje se vynikající barevnou stálostí.

Při volbě skla máte na výběr z několika variant. Čiré sklo je vhodné do společných prostor, jemně zbarvené sklo nebo mléčné a neprůhledné sklo se zase hodí pro vytvoření intimity a soukromí - například v koupelně nebo ložnici.

Nechte se inspirovat fotogalerií pod článkem, kde si můžete prohlédnou prosklené interiérové dveře tohoto polského výrobce.

Galerie

Prosklené interiérové dveře Invado Porta Concept Porta Concept Prosklené interiérové dveře Vasco Prosklené interiérové dveře Verte

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.