Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Renovace podlah - Praha a okolí

Máte doma starou dřevěnou podlahu a přemýšlíte o její výměně? Pokud ano, doporučujeme jako první variantu zvážit odbornou renovaci podlahy. Unikátní kouzlo a specifickou vůni, které nabízejí staré podlahy, u nové najdete jen stěží.

Naše řemeslná služba „Renovace podlah Praha a okolí“ je řešením pro zachování kouzelné atmosféry historické podlahy. Naši vyškolení podlaháři pomocí osvědčených ručních postupů v kombinaci s moderní renovační technikou vdechnou vaší ochozené nebo poničené podlahové krytině zcela nový život.

S důvěrou se nás můžete obrátit ohledně odborných renovací všech druhů dřevěných podlah a parket. Samozřejmostí je i možnost renovace podkladů.

Renovované podlahy nabízejí oproti nově položeným podlahám spoustu výhod. Jejich dřevo má konstantní vlhkost, tvar i pružnost. Nebudete tedy nemile překvapeni zvlněnými dílci nebo nově vzniklými spárami. Vůně renovované podlahy na vás dýchne při každém kroku. Podstatným plusem jsou i uspořené finance. Koupě zcela nové podlahy je daleko významnější položkou v rodinném rozpočtu než renovace podlahy původní.

Co vše je nutné před renovací podlahy prověřit?

Jako první musí náš zkušený podlahář na místě provést důkladnou diagnostiku. Pomocí té pak stanovíme rozsah prací při renovaci podlahy. Při kontrole podlahy budeme sledovat zejména stupeň poškození povrchu dřeva. Vrypy, které jsou mělké, můžeme pouze přebrousit nebo vyhladit voskováním či tmelením. Pokud je rýha hluboká, případně se na podlaze nacházejí praskliny, díry nebo došlo dokonce k chemickému poškození, nahradíme tuto část novým dřevem. Zkontrolujeme také celistvost podlahy. Jestliže jsou jednotlivé podlahové dílce poškozené, můžeme je opravit nebo vyměnit.

Dále nás bude zajímat velikost spár mezi dílci. Pokud jsou mezery velké, demontujeme dílce a správně je usadíme. Je možné je také nahradit dřevěnými ucpávkami a tmelem. S tím souvisí i způsob uchycení podlahových prken nebo parket k podkladu. Pokud spoje špatně drží, obnovíme je nebo vytvoříme zcela nové.

Pro celkovou kvalitu podlahové krytiny je nadmíru důležitý stav podkladu. Pokud je v pořádku, ponecháme stávající. Můžeme jej také místně upravit. Pokud je ve špatné stavu, celou podlahu demontujeme a vytvoříme kvalitní nový podklad. Součástí tohoto procesu je i měření vlhkosti, které pro vás provedeme zdarma!

Co zahrnují renovace a opravy podlah?

Odborně provedená diagnostika stávajícího stavu podlahy nám poskytne kvalitní základ pro vlastní renovaci podlahy. Při ní provedeme jednu nebo více z následujících prací, které podřídíme potřebám a stavu vaší dřevěné podlahy.

Pokud je to nutné, začneme demontáží stávající podlahy. Opravíme podklad nebo zhotovíme zcela nový. Podklad je nutné impregnovat. Stávající podlahové dílce, ať už jsou to prkna nebo parkety, opravíme a zrenovujeme. Nepoužitelné podlahové dílce nahradíme. Následuje správné sestavení a montáž podlahových dílců na odborně připravený podklad.

Poté věnujeme pozornost spárám. Opravíme případné nadměrné spáry a zaretušujeme zbytkové vrypy a poškození v sestavené podlaze. Dalším bodem je celoplošné vybroušení podlahy. Zrenovujeme nebo nahradíme zakončovací lišty a přechody. Bude-li to potřeba, můžeme zajistit i odborné podříznutí dveří. A finálně přichází povrchová úprava, podlahu můžeme nalakovat, voskovat či olejovat.

Nejčastěji využívané služby v oblasti renovace podlah

·        Celkové renovace podlah včetně podkladů (s demontáží podlahy)

·        Celkové renovace podlah (bez demontáže podlahy)

·        Broušení dřevěných podlah (včetně retuší vrypů a povrchové úpravy – lak, olej, vosk)

·        Broušení dřevěných parket (včetně retuší vrypů a povrchové úpravy – lak, olej, vosk)

Cena renovace parketových podlah okolo 350 Kč/m²

Cena našich služeb je určena způsobem a rozsahem renovace podlahy. V našem podlahářství je vždy na prvním místě spokojený zákazník. Maximálně se snažíme klientovi vyjít vstříc. Postup při stanovaní cenové nabídky je následovný – provedeme odbornou diagnostiku, ze které zjistíme stav podlahy a podkladu. Pokračujeme návrhem zpracování a poté zákazníkovi předložíme k posouzení cenovou nabídku. Cena za renovaci parketových podlah se pohybuje obvykle od 450 Kč/m² dle stavu* (*aktuální cena viz náš ceník). Pokud je s navrhovanými podmínkami klient spokojen, můžeme se vrhnout do práce.

Zaručujeme, že pokud využijete naši širokou paletu produktů a služeb, nezklameme vás. Jsme odborníci, nebráníme se jakýmkoli speciálním přáním a požadavků. Sdělte nám vaše vysněné řešení, společně vymyslíme to nejlepší možné východisko.

V případě zájmu o renovaci podlahy prosím volejte na +420 603 279 682 nebo piště prostřednictvím kontaktního formuláře.

„Připravíme pro vás tu nejvýhodnější nabídku na míru!"

Reference Renovace parket v modlitební místnosti Reference Renovace parket v Holešovicích Reference Renovace parket na Ukrajinské ambasádě Reference Renovace parket na Ukrajinské ambasádě Reference Renovace 30 let starých parket Renovace podlah Renovace podlah Renovace podlah Renovace podlah Renovace podlah

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.