Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Plancher - podlahové studio, centrum interiérových dveří - Praha 9

Specializujeme se jíž více než 18 let na prodej i montáž podlahových krytin a dveří. 
Naším hlavním cílem je 100 % spokojenost našich klientů. Proto jsme připraveni vás kdykoliv vyslechnout a navrhnout řešení přesně dle vašich představ. 

Naše podlahové studio a centrum interiérových dveří se nachází na adrese Praha 9.
 

Plancher – vzorkovna Praha 9

Abychom se našim zákazníkům mohli plně věnovat, je návštěva provozovny možná pouze po předchozí telefonické domluvě! Po dohodě je možná návštěva i  v sobotu dopoledneVolejte prosím ve všední dny do 17:30. 

Domluvit prohlídku

Na naší vzorkovně v Praze můžete vidět 730 dekorů podlah (560 vinylových podlah) a 60 interierových dveří.

U nás si můžete prohlédnout i osahat stovky dekorů všech možných podlahových materiálů i dveří. Navštivte naši vzorkovnu a prohlédněte si nabízené podlahy i dveře. Vzorkovnu najdete na adrese Praha 9 – Zobrazit celou adresu (návštěva pouze po předchozí telefonické domluvě!).

Pro více informací nás kontaktujte na info@plancher.cz nebo na telefonním čísle 603 279 682 (volejte prosím ve všední dny do 17:30).
Jsme připraveni vám kdykoliv ochotně poradit...

 

Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha Vzorkovna Plancher - Podlahy a dveře Praha O nás - podlahy a dveře Plancher Praha - informace o nás O nás - podlahy a dveře Plancher Praha - informace o nás O nás O nás - podlahy a dveře Plancher Praha - informace o nás O nás - podlahy a dveře Plancher Praha - informace o nás O nás - podlahy a dveře Plancher Praha - informace o nás O nás O nás O nás O nás

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.