Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 16. 02. 2012

PVC podlahy Gerflor

Francozská společnost Gerflor patří mezi přední výrobce a distributory PVC a vinylových krytin s textilní nebo pěnovou podložkou. Díky bohatému výběru dekorů si určitě vyberete, ať už dáváte přednost originálnímu nebo nekonvenčnímu vzezření. Vzhledem k jednoduché pokládce si podlahy Gerflor může dopřát opravdu každý.

PVC podlahy Gerflor s textilní podložkou (HQRHome ComfortTexlineSolidtex a Primetex)

Špičkové podlahy značky Gerflor poskytují komplexní řešení z PVC a textilní podložky, která je vyrobena z vysoce kvalitních technologických vláken. Více než 95 % těchto vláken tvoří recyklované materiály a také to vede k tomu, že vznikají jedinečné podlahové vrstvy a krytiny Gerflor. Díky této patentované technologii je zajištěn osobitý a jedinečný styl, vysoká odolnost, komfort i schopnost částečně eliminovat případné výškové nerovnosti.

Hlavní výhody PVC podlahy Gerflor s textilní podložkou

Mezi hlavní výhody PVC podlah Gerflor s textilní podložkou patří:

Vzhled – Díky unikátním postupům výroby a zpracování disponují podlahy Gerflor širokou škálou nejrůznějších designů, tisků či povrchových úprav.

Jednoduchá pokládka – Patentovaná technologie s textilní podložkou vám umožní pokládat podlahu přímo na původní podklad. Odpadá tak nutnost nejenom zdlouhavé a namáhavé práce, ale také vše zvládnete s přehledem a sami.

Šetří finance – Protože unikátní textilní podložka je schopna vyrovnat do určité míry případné nerovnosti, není potřeba dále investovat například do štěrkování podkladu.

Zvuková izolace – Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou se vyznačují výbornou eliminací hluku ve srovnání s jinými povrchy, jako například laminát apod.

PVC podlahy Gerflor s pěnovou podložkou Turbo

Pěnová podložka Gerflor Turbo představuje skvělé ekonomické a současně praktické řešení pro každou domácnost. Oproti jiným měkčeným PVC podlahám obsahuje Gerflor Turbo skelnou mříž, díky které se zvyšuje odolnost a stabilita materiálu. PVC podlahy Gerflor s pěnovou podložkou jsou tak ideální do domácnosti pro každodenní použití. Jednoduchou údržbu pak zajišťuje povrchová úprava Diamalite. Všechny Gerflor měkčené podlahy jsou ekologické, neobsahují těžké kovy, formaldehyd, rozpouštědla ani žádné jiné potenciálně škodlivé látky pro člověka.

Hlavní výhody PVC podlahy Gerflor s pěnovou podložkou:

Jednoduše ekonomické řešení – za své peníze dostanete podlahu nejvyšší kvality.

Rozměrová stabilita – Díky skelné mříži je zajištěna dokonalá stabilita

Zvukový útlum – Tyto produkty disponují vysokým tlumícím efektem.

Údržba – Povrchová úprava je speciálně navržena tak, aby se materiál velmi snadno udržoval a rychle čistil.

Ekologický materiál – Celý výrobek je 100% recyklovatelný.

Galerie

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.