Zvolte si povrchovou úpravu – projevte váš vkus

Všechny interiérové dveře z produkce PORTA DOORS vynikají solidní konstrukcí. Využívá se na ně vysoce kvalitní vrstvené dřevo a prvky z překližky a dřevotřísky. Avšak na povrchu je situace mnohem zajímavější. Návrháři PORTA DOORS myslí na všechny, kteří interiér domu, bytu nebo kanceláře chápou jako projev individuálního vkusu.

Při výběru povrchové úpravy pro interiérové dveře Porta Doors vycházíme z 2 základních variant: dýha či laminát. Pro vyznavače přírodních materiálů jsou k dispozici kvalitní dýhy z dubu, javoru nebo ořechu, a to v několika zajímavých odstínech. Náročné klienty osloví výběr z exotických dřevin s neopakovatelnou strukturou.

Laminátové povrchy nelze chápat jako cosi podřadného. Toto řešení zajišťuje skvělou odolnost, barevnou stálost a možnost bez obav na dveře aplikovat např. desinfekční čisticí prostředky. Vybrat si lze ze stupnice barevných nátěrů nebo aplikaci folie věrně imitující dřevo.

Dýhované interiérové dveře Porta Laminátové interiérové dveře Porta Fóliované interiérové dveře Porta

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps