Podlahy Plancher

Podlahy Plancher: máme pro Vás pestrou nabídku

Máme pro Vás pestrou nabídku materiálů pro pokládku podlah, která zahrnuje plovoucí podlahy nebo dřevěné podlahy, parkety a jiné celomasivní podlahy, PVC podlahy, vinylové podlahy.. Každá z námi nabízených podlahových krytin má jiné parametry a funkční využití - proto záleží pouze na Vašich potřebách a požadavcích, jaký typ krytiny si u nás vyberete.

Podlahy Plancher: od parket po PVC podlahy

Mezi tradiční krytiny, které mají dlouhodobou oblibu, patří parkety. Kromě klasických parket patří do naší nabídky celomasivních podlah také podlahové palubky, velkoformátové parkety a palubky, průmyslová mozaika, podlahy z tropických dřevin a venkovní terasy. Dřevěné podlahy jsou pro vás ideální, pokud preferujete klasické a kvalitní materiály. Plovoucí podlahy jsou populární pro svou snadnou údržbu a vysokou zdravotní nezávadnost. Z PVC podlah máte na výběr linoleum - PVC nebo marmo podlahy, které jsou mezi podlahovými krytinami novinkou. U všech typů podlah si můžete zvolit barvu, vzor a dekor přesně podle Vašeho přání.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps