Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 12. 06. 2013

Podlahy Plancher

Podlahy Plancher: máme pro Vás pestrou nabídku

Máme pro Vás pestrou nabídku materiálů pro pokládku podlah, která zahrnuje plovoucí podlahy (dřevěné, laminátové, vinylové), celomasivní dřevěné podlahy (parkety a jiné), PVC podlahy, vinylové podlahy (lepené, plovoucí).. Každá z námi nabízených podlahových krytin má jiné parametry a funkční využití - proto záleží pouze na Vašich potřebách a požadavcích, jaký typ krytiny si u nás vyberete.

Podlahy Plancher: od parket po PVC podlahy

Mezi tradiční krytiny, které mají dlouhodobou oblibu, patří parkety. Kromě klasických parket patří do naší nabídky celomasivních podlah také podlahové palubky, velkoformátové parkety a palubky, průmyslová mozaika, podlahy z tropických dřevin a venkovní terasy. Dřevěné podlahy jsou pro vás ideální, pokud preferujete klasické a kvalitní materiály. Plovoucí podlahy jsou populární pro svou snadnou údržbu a vysokou zdravotní nezávadnost. Z PVC podlah máte na výběr linoleum - PVC nebo marmo podlahy, které jsou mezi podlahovými krytinami novinkou. U všech typů podlah si můžete zvolit barvu, vzor a dekor přesně podle Vašeho přání.

Po předchozí telefonické domluvě si můžete vybrat podlahu v naší vzorkovně. V případě zájmu se také postaráme o její pokládku. Zajišťujeme také renovace podlah.

Galerie

moduleo-select-kuchyne Pokládka dřevěné podlahy Pokládka schodiště PVC podlahou Holmes Place. Vinylová dažba

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.