Interiérové dveře Vasco Doors

Nově nabízíme našim zákazníkům kompletní dodávky a instalace interiérových dveří, při kterých zajistíme vše potřebné - od zaměření zdarma přes pomoc s výběrem vhodného typu až po vlastní realizaci.

Hlavní přednosti interiérových dveří Vasco Doors:

 • rychlost dodávky - interiérové dveře Vasco Doors jsou dostupné do 3 týdnů od objednání
 • kvalitně zpracovaný rám, který tvoří kostru dveří - je vyroben z masivu v kombinaci s MDF deskou, což představuje nejpevnější kostru dveří svého druhu, která je na trhu dostupná. Díky tomuto extra pevnému rámu mají interiérové dveře Vasco Doors několikanásobně delší životnost oproti dveřím konkurence (která používá děrovanou dřevotřísku nebo papírovou voštinu).
 • zaoblené hrany dveří - vyšší odolnost proti odštípnutí nebo poranění
 • absolutně hladký povrch dveří – neobsahuje žádné lepené spoje
 • vynikající cena - i přes prokazatelnou kvalitu jsou interiérové dveře Vasco Doors dostupné za srovnatelné či dokonce nižší ceny, než nabízí konkurence

Kategorie interiérových dveří Vasco Doors

Interiérové dveře rozdělujeme do dvou kategorií. Liší se od sebe rámem, tloušťkou výplně a povrchem.

 1. vyšší kategorie odolnosti
  Interiérové dveře se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození, disponují silným rámem, který je tvořený masivem v kombinaci s MDF materiálem, povrch tvoří CPL laminát. Dveře jsou vhodné do náročných interiérů, jakou jsou školy, nemocnice apod. Do této kategorie patří dveře Faro, Lisbona, Madera a Porto.
   
 2. střední kategorie odolnosti
  Interiérové dveře se vyznačují dobrou mechanickou odolností, moderním designem a nízkou cenou. Rám dveří je vyroben z MDF materiálu, který je pevnější, než papírová voština nebo dutinková dřevotříska. Povrch tvoří kvalitní folie v různých dřevěných dekorech. Dveře jsou vhodné do běžných interiérů, jako jsou byty, domy, kanceláře apod. Do této kategorie patří dveře Braga, Tango a Santiago.

Interiérové dveře Vasco Doors - obložkové zárubně

Naše obložkové zárubně jsou vyrobeny z MDF (nikoliv z dřevotřísky) a potaženy folií nebo CPL laminátem. Jsou regulovatelné v rozsahu po 2 cm. Zárubně jsou dodávány ve 13 různých dekorech. Vyrábí se v rozměrech od 75 mm až do 440 mm a šířkách 60, 70, 80, 90, 125, 145 a 165 cm. Obložkové zárubně se instalují na dokončené zdivo a podlahy. Dodací lhůty zárubní jsou cca 14 dní!

Interiérové dveře - KATALOGY & CENÍKY

Všechny dveře je po telefonické domluvě možno vidět vyvzorované na naší prodejně! Při objednání většího počtu dveří nabízíme zajímavé SLEVY!

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps