Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 19. 01. 2015

Optimální typ podlahy pro Vaše mazlíčky

Mnoho lidí si při výběru podlahy položí otázku, zda je dřevěná podlaha vhodná pro domácnost, ve které je domácí mazlíček. Určitě by Vám spousta majitelů velkých psů mohla potvrdit, že mají na některých místech podlahu poškozenou. Proto je zapotřebí své mazlíčky více hlídat, aby neměli příležitost podlahu poškodit. Miska s vodou by neměla být položená na podlaze, protože případně rozlitá voda Vaší podlaze může uškodit. Pokud se Váš mazlíček pohybuje pouze doma nebo na travnatých površích je nutné častější zastřihování drápků.  Jak je tedy možní zkombinovat krásu dřevěné podlahy s chovem domácích mazlíčků?

Podlaha z tvrdého dřeva je jasnou volbou

Dřevo z ořechovce, dubu, třešně, jilmu, platanu nebo balzového dřeva patří mezi ty nejtvrdší, dokonale tedy odolává škrábancům. Silnější desky Vám rovněž pomohou předejít poškození. Pokud Váš pes i přesto nad dřevem vyhraje, jednoduše místo obruste a nalakujte.

Odolný bambus

Z ekologické stránky je dobrou formou podlahové krytiny bambusové dřevo, které je velmi odolné, a tak snese i ty nejostřejší kočičí drápy. Bambus, který je zakoupený u seriózního prodejce dokáže udržet svůj vzhled po mnoho let.

Nadčasovost, odolnost a snadná renovace

Jelikož lze dřevěné podlahy poměrně snadno renovovat (poškozené místo obrousíme a znovu nalakujeme), nemusíte si již dělat starost se soužitím Vašeho mazlíčka a dřevěné podlahy.

V naší nabídce naleznete masivní dřevěné podlahy v několika formátech a provedeních: Parkety, Průmyslové mozaiky, Dvouvrstvé dřevěné podlahy, Podlahová prkna, Exotické dřeviny a Venkovní terasy. 

V případě zájmu se také postaráme o odbornou pokládku podlahy. Zajišťujeme také renovace dřevěných podlah.

Galerie

Dřevěná podlaha Masivní dřevěná podlaha Princ Parket Dodání a pokládka dubových prken s povrchovou úpravou - olej exotické dřeviny prumyslova-mozaika

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.