Optimální typ podlahy pro Vaše mazlíčky

Optimální typ podlahy pro Vaše mazlíčky

Mnoho lidí si při výběru podlahy položí otázku, zda je dřevěná podlaha vhodná pro domácnost, ve které je domácí mazlíček. Určitě by Vám spousta majitelů velkých psů mohla potvrdit, že mají na některých místech podlahu poškozenou. Proto je zapotřebí své mazlíčky více hlídat, aby neměli příležitost podlahu poškodit. Miska s vodou by neměla být položená na podlaze, protože případně rozlitá voda Vaší podlaze může uškodit. Pokud se Váš mazlíček pohybuje pouze doma nebo na travnatých površích je nutné častější zastřihování drápků.  Jak je tedy možní zkombinovat krásu dřevěné podlahy s chovem domácích mazlíčků?

Podlaha z tvrdého dřeva je jasnou volbou

Dřevo z ořechovce, dubu, třešně, jilmu, platanu nebo balzového dřeva patří mezi ty nejtvrdší, dokonale tedy odolává škrábancům. Silnější desky Vám rovněž pomohou předejít poškození. Pokud Váš pes i přesto nad dřevem vyhraje, jednoduše místo obruste a nalakujte.

Odolný bambus

Z ekologické stránky je dobrou formou podlahové krytiny bambusové dřevo, které je velmi odolné, a tak snese i ty nejostřejší kočičí drápy. Bambus, který je zakoupený u seriózního prodejce dokáže udržet svůj vzhled po mnoho let.

Nadčasovost, odolnost a snadná renovace

Jelikož lze dřevěné podlahy poměrně snadno renovovat (poškozené místo obrousíme a znovu nalakujeme), nemusíte si již dělat starost se soužitím Vašeho mazlíčka a dřevěné podlahy.

Dřevěná podlaha

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps