Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 16. 02. 2012

PVC Tarkett Supreme Plus

Společnost Tarkett vyrábí podlahové krytiny všeho druhu již více než 130 let. Po celou dobu této periody plní Tarkett rozmanitá přání zákazníků, lpí na jejich dlouhodobou spokojenost a nabízí široké spektrum řešení pro jednotlivé domácnosti i komerční prostory. Nezřídka se navíc Group Tarkett zapojuje do rozsáhlých projektů, kdy svými podlahami z kvalitních materiálů vybavuje například sportovní areály.

Aktuální nabídka zahrnuje nespočetné množství produktů z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou na trhu k dostání. Tarkett navrhuje, vyrábí a prodává dřevěné a vinylové podlahy, podlahové krytiny z PVC a laminátové podlahy. Mimo to nabídku Group Tarkett rozšiřují koberce různých barev a motivů, umělé trávníky a další produkty, při jejichž výrobě si firma zakládá na šetrném přístupu k životnímu prostředí.

Group Tarkett dnes jako globální inovační společnost nachází zastoupení a pečuje o své zákazníky ve více než 50 zemích po celém světě. O samotnou výrobu podlah se stará 26 výrobních závodů v 10 zemích, přičemž hned 16 z nich sídlí na evropském území.

PVC podlaha Tarkett Supreme Plus

PVC podlaha Tarkett Supreme Plus představuje velice pevný a odolný produkt, který se hodí do všech bytových a domovních prostor.

Pro svůj luxusní a reprezentativní vzhled si však často zákazníci tuto podlahu vybírají i do nejrůznějších komerčních prostor. Nejčastějšími odběrateli z řad komerční sféry, které PVC podlaha Tarkett Supreme Plus upoutá, jsou zejména kadeřnictví, nehtová studia, nákupní centra, ordinace a samozřejmě administrativní kanceláře všeho druhu.

Jak je na první pohled patrné z názvu, PVC podlaha Tarkett Supreme Plus je součástí populární kolekce Supreme Plus. Podlahové krytiny z této řady, respektive jejich design, se v podstatě dělí do dvou kategorií. První druh podlahových krytin z kolekce Supreme Plus se prodává jako imitace parketových nebo prkenných podlah. Druhým typem je poté barevná designová řada.

PVC podlaha Tarkett Supreme Plus je obecně považována za jednu z nejpevnějších a nejodolnějších podlahových krytin na trhu. Může za to zejména silná tloušťka nášlapné vrstvy, která činí 0,7 mm, respektive celková tloušťka o rozměru 2,5 mm. Díky těmto vlastnostem tak vzhled či strukturu podlahy nenaruší ani například kolečkové židle, které přitom zpravidla stojí za nevratným poškozením levnějších a méně kvalitních podlah.  

Distribuována je PVC podlaha Tarkett Supreme Plus v rolích o délce 24 metrů. Co se šířky role týče, může si každý zákazník druhý rozměr vybrat z možností 2, 3 a 4 metry. V tomto ohledu záleží hlavně na velikosti místnosti, kam podlahovou krytinu instalujete.

PVC podlaha Tarkett Supreme Plus, stejně jako všechny ostatní modely z edice, je barevně i rozměrově stálá, díky čemuž zůstane při správné údržbě jako nová i po několik desítek let. Vzhledem k modernímu zpracování v souladu s aktuálními normami je navíc vhodná pro podlahové vytápění.

Složení a struktura

Odolná struktura PVC podlahy Tarkett Supreme Plus se skládá celkem z pěti vrstev. Ve spodu krytiny vytváří stabilní základnu PVC podklad, na kterém se rozprostírá celistvá homogenní kalandrová vrstva. Tento pás je vyroben z recyklovaného vinylu. Na něj pak dále navazuje vyztužení netkaným skelným vláknem. Právě této vrstvě PVC podlaha Tarkett Supreme Plus vděčí za rozměrovou stálost. Vše na povrchu zastřešuje nášlapná vrstva z PVC o tloušťce 0,7 mm, na jejímž vršku její efekt ještě umocňuje PUR zesílená úprava povrchu.

Galerie

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.