Srovnání a výhody vinylových podlah oproti podlahám laminátovým

Vinylové podlahy jednoznačně vítězí nad podlahami laminátovými.

Na trhu dnes najdeme velké množství druhů vinylových podlah. Je zde i velká rozmanitost vzorů a dezénů. Podlahy dokáží napodobit dřevo, kámen, dlažbu i kov. A lze je jednoduše kombinovat. Jsou ekonomicky dostupné a to i pro členité prostory.

Z dalších jednoznačných předností je jednoduchá pokládka. Lze ji položit rychle, tiše, a to v podání jednoho člověka. Během položení vinylové podlahy nepotřebujeme pilu a při řezání se tedy ani nepráší. Navíc se pod podlahu nemusí použít protihluková ani parotěsná folie.

Podlaha se velmi dobře udržuje čistá, díky povrchové úpravě. Navíc neklouže našim domácím miláčkům. Podlahy lze jednoduše vysát nebo vytřít vlhkým mopem nebo hadrem.

Vinylové podlahy jsou, oproti laminátovým, odolné vůči vodě a vlhku (jsou tedy vhodné i do koupelen). Stejně tak odolávají chemickým látkám. Jsou vysoce odolné vůči opotřebení a poškrábání a lehce odolávají pádům těžkých předmětů.

Jsou antialergické.

Vinylové podlahy mají elastický povrch, který je příjemný na došlap. A díky silné nášlapné vrstvě se jedná o velmi tichý typ podlahy.

Vinylové podlahy jsou vhodné pro použití podlahového topení. Teplo přes podlahu lehce prostupuje.

Výměna nebo oprava vinylové podlahy je navíc velice snadná.

Další výhody vinylové podlahy.

Vinylové podlahy VS Laminátové podlahy

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps