Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 29. 05. 2020

Naše nabídka dvoukřídlých interiérových dveří

Dvoukřídlé dveře jsou ozdobou každého interiéru a jejich majestátnost umocňuje dojem každé místnosti. Jejich výběru je proto třeba věnovat dostatek času. Je dobré, když se poohlédnete po prověřených značkách, u kterých si můžete být jisti kvalitou použitých materiálů.

>> Nabídka dvoukřídlých dveří

>> Odborná montáž dveří


Před samotným nákupem si rozmyslete, jaký materiál výplně dveří bude pro vás nejvhodnější, jaká povrchová úprava se vám bude hodit a jaký rozměr dveří potřebujete. Pak už jen stačí rozmyslet si, jestli chcete dveře plné nebo prosklené a vybrat si ty vaše „vysněné“.

Dvě je více než jedna aneb dvoukřídlé dveře od specialistů

Představíme vám několik značek z naší nabídky, které kromě jednokřídlých variant nabízejí také kvalitní dveře v dvoukřídlém provedení.

Invado

Moderní dveře Invado nabízejí dveřní křídla opatřená technologií spojující povrchovou úpravu mimo okraj půldrážky, čímž je docíleno estetického a ničím nerušeného vzhledu. Dveře jsou také velmi bezpečné a odolné. Dveře Invado jsou zhotovené z voštiny nebo dřevotřísky a povrch je opatřen dýhou nebo CPL laminátem. Volit můžete z řady dřevěných dekorů a různých typů prosklení.

Erkado

Bohatá nabídka dveří značky Erkado vychází ze snahy vytvořit široký výběr kvalitních dveřních křídel za rozumnou cenu tak, aby si mohl vybrat každý. Povrchová úprava z CPL laminátu nebo laku je dostupná v nepřeberném množství barev. Můžete mít jak klasické dekory dřeva, tak oblíbené bílé interiérové dveře v elegantní dvoukřídlé variantě.

Vasco Doors

Vysoká odolnost díky použití masivu a MDF desky na rám dveří – tak by se daly charakterizovat interiérové dveře Vasco Doors. Díky odolným materiálům a povrchu z laminátu nebo folie jsou tyto dvoukřídlé dveře vhodné i do rušných interiérů s vysokými nároky na životnost dveřních křídel. Hrany dveří jsou navíc zaoblené, čímž se stávají bezpečnější.

Verte Doors

Pro moderní interiéry jsou dveře Verte Doors jako stvořené. Jasné linie s foliovou povrchovou úpravou tvoří ideální doplněk do stylových místností. Krásné dvoukřídlé dveře s dekorem dřeva se budou vyjímat v halách i jako oddělení mezi kuchyní a obývákem.

Porta Doors

U interiérových dveří Porta Doors se snoubí kvalita v podobě konstrukce z vrstveného dřeva, překližky a dřevotřísky a povrchu z dýhy, laminátu nebo fólie. Jako celek působí dveře čistě, jednoduše a moderně. Parádu nadělají jak v klasických, tak elegantních interiérech.

Poradíme při výběru a zajistíme instalaci dvoukřídlých dveří

Pokud si nevíte s výběrem dvoukřídlých dveří rady, neváhejte se na nás obrátit. Máme bohaté zkušenosti a jsme připraveni zodpovědět jakoukoli otázku. Rádi vás po předchozí telefonické domluvě přivítáme v pražské vzorkovně, kde vám dveře ukážeme a vy si je můžete v klidu prohlédnout a osahat. Rovněž zajistíme instalaci dvoukřídlých dveří našimi zkušenými řemeslníky.

Galerie

Plancher Plancher Plancher

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.