Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 31. 10. 2012

Vinylové plovoucí podlahy Gerflor Senso Lock a Artline Lock

Obrovským trendem současnosti v podlahových krytinách jsou speciální zámkové vinylové podlahy. Právě sem můžeme zařadit i zátěžové vinylové dílce z řady Senso Lock. Ty jsou dílem známé značky Gerflor, která si zakládá nejen na mimořádně kvalitním zpracování svých výrobků, ale také na dalších konkurenčních výhodách, které bezesporu vinyly Senso Lock mají. Jedněmi z těchto úžasných výhod je například vysoká odolnost proti fyzickému poškození, která je značně vyšší než u klasických plovoucích podlah. Pokud je porovnáme s dřevěnými podlahami, jsou zámkové vinylové podlahy jasně odolnější proti vlhkosti. V porovnání s PVC krytinami v rolích, je zámkový vinyl praktičtější v otázce bezproblémového rozebrání jakéhokoliv dílce v případě poškození a jeho snadné výměny.

Vinylové plovoucí podlahy Gerflot Senso Lock a Artline Lock

Zámkové vinylové podlahy Gerflor Artline Lock a Senso Lock byly navrženy speciálně pro každodenní rodinný život, tak aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky. K jejich hlavním přednostem, které musí být opravdu každým oceněny, patří například velmi dlouhá životnost a také zejména skutečně příjemný poměr kvality a ceny. Díky speciálnímu naklapávacímu zámkovému systému s názvem Uniclic se nemusíte s montáží dílů plovoucích podlah z řad Artline Lock a Senso Lock zbytečně zdržovat. Jejich montáž, a naopak i demontáž, je otázkou chvíle. Díky speciálně UV- tvrzené úpravě se povrch podlahové krytiny velmi snadno udržuje a čistí a navíc, nevyžaduje žádné nadbytečné ochranné emulze a další prostředky. Vinylové plovoucí podlahy od značky Gerflor jsou tedy naprosto zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné. Tyto podlahy mají navíc 12 let záruku na bytové prostory.

Jaké jsou základní vlastnosti podlah z řady Gerflor Senso Lock?

Vinylové podlahy Gerflor Senso Lock a podlahové vytápění

Plovoucí vinylové podlahy Gerflor Senso Lock jsou vyráběny tak, aby byly vhodné i pro systém podlahového vytápění, který je stále oblíbenějším. To je mimo jiné umožněno speciálním Uniclic zámkem a také velice kvalitní protitahovou vrstvou, která má za úkol zajistit stabilitu a při teplotních změnách zajistit rozměrovou stálost této podlahové krytiny.

Hořlavost

Podlahové krytiny Gerflor Senso Lock splňují přísné normy EN 13501-1 v klasifikaci Bfl ve zkoušce její reakce na oheň. S1 je její doplňkovou klasifikací z hlediska tvorby kouře. Bfl-S1 je tedy označení třídy reakce na oheň.

Antistatické vlastnosti

V této oblasti se podlahy Gerflor Senso Lock mohou pochlubit vynikajícími antistatickými vlastnostmi. Díky nim totiž udržují při chůzi rozvoj statické elektřiny na jeho minimu. To vše v souladu s normou EN 1815.

Vysoká odolnost

Kvalitní konstrukce ruku v ruce s UV tvrzenou PUR povrchovou úpravou jsou hlavním předpokladem k vysoké odolnosti, kterou vinylové podlahy Gerflor mají. Navíc se díky tomu i velmi snadno udržují a čistí bez dalších doplňujících ochranných prostředků.

Odolnost proti vlhku

Moderní podlahová krytina Gerflor Senso Lock je navržena tak, aby mohla být použita i do místností s vysokou vlhkostí jako jsou koupelny a kuchyně. A právě to je považováno za jednu z předních výhod těchto vinylových podlah.

Zdravotní nezávadnost

V otázce zdravotní nezávadnosti existují určité, velmi přísná kritéria, které samozřejmě materiál u podlah Gerflor Senso Lock bez problémů splňuje. Jedněmi z těchto podmínek je to, že materiál nesmí obsahovat formaldehyd, stejně tak těžké kovy, rozpouštědla, změkčovadla a zejména musí být 100% recyklovatelný.

Rychlost pokládky

Pokud pomineme jasné výhody podlah Gerflor Senso Lock jako je jejich mimořádná kvalita, vysoká odolnost, jednoduchost v údržbě a jejich zdravotní nezávadnost, je právě rychlost pokládky přesvědčujícím argumentem, proč si právě tyto podlahy pořídit. U zámkových vinylových podlah Gerflor Senso Lock se totiž dá položit až 8 m²/h, což je bezesporu naprosto skvělé. V případě nepravidelnosti místnosti, kdy je potřeba komplikovanější pokládka, se musí samozřejmě počítat s menší časovou náročností instalace.

Instalace bez lepidla

Lepidlo k pokládání podlahy Gerflor Senso Lock rozhodně nebudete potřebovat. Díky tomu, že je tato podlaha velmi jednoduše konstruována, můžete ji lehce složit a například v případě potřeby výměny špatného dílce i naopak rozložit.

Instalace bez nářadí

Při instalaci této zámkové vinylové podlahy nebude zapotřebí ani žádného speciálního nářadí. Jediné, co budete potřebovat je obyčejná tužka, nůž, popřípadě řezač a svinovací metr. A pokládání podlahy může vesele začít.

 

Další oblíbené kolekce vinylových a PVC podlah Gerflor:

Tiché plovoucí vinylové podlahy Gerflor TOP Silence
Lepené vinylové podlahy Gerflor Creation
PVC podlahy GERFLOR Primetex, Home Comfort, HQR, Hitex, Texline, Solidtex, Turbo, Creation

 

Galerie

gerflor-senso-lock-0379-poker-1 gerflor-senso-lock-0379-poker-2 gerflor-senso-lock-0380-rummy-1 gerflor-senso-lock-0413-bridge-1 gerflor-senso-lock-0493-vegas-1 gerflor-senso-lock-0511-aces-3 gerflor-senso-lock-0498-baccarat-2 gerflor-senso-lock-0413-bridge slozeni-gerflor-senso-lock

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.