Interiérové dveře slouží nejen jako designový doplněk

Interiérové dveře jsou jedním z nejdůležitějších estetických doplňků každé domácnosti, ale důležité je brát ohled i na užitné vlastnosti. Interiérové dveře plní funkci oddělování místností, čímž nám dopřávají pocit soukromí. Mimoto zabraňují šíření hluku a dopřávají nám lepší komfort. Na druhou stranu je třeba přijmout fakt, že u interiérových dveří je velice důležitým faktorem vzhled. Ten může ovlivnit celkový design místnosti, ale i opticky zvětšit či zmenšit prostor. V dnešní době je k dispozici velice obsáhlá škála všech možných typů interiérových dveří - ze dřeva, plastu, kovu, skla - potažené dýhou, laminátem, fólií - plné, prosklené... Každý zákazník si tak může vybrat přesně to, co potřebuje, ať už se jedná o lepší antiakustické vlastnosti či třeba intenzivnější prosvícení místnosti.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps