Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy, tvořené z naklapávacích dílů nebo lamel, patří u zákazníků mezi nejoblíbenější typ podlah. Kvalitní plovoucí podlahy jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a oděru, a tak se hodí do domácností s domácím mazlíčkem. Mezi jejich hlavní přednosti patří vynikající zvukově-izolační vlastnosti a také jednoduchá a rychlá pokládka (možno i svépomocí). V neposlední řadě pak také rychlá údržba a čištění.

Jistými riziky při výběru je fakt, že se musíte zaměřit na materiál, respektive na nosnou vrstvu, kterou od oka de facto nepoznáte (na rozdíl například od dřevěné podlahy).

Plovoucí podlahy můžeme rozdělit na:

·         Dřevěné plovoucí podlahy – Získáte přírodní materiál s vynikajícími vlastnostmi a stylovým vzhledem. Oproti laminátové plovoucí podlaze je třeba počítat s vyšší cenou a náročnější údržbou.

·         Laminátové plovoucí podlahy – Představují vysoce praktické a funkční podlahy. Díky snadné údržbě a vysoké odolnosti je zaručena dlouhá životnost. Za nižší cenu obdržíte ideální laminátovou podlahu do každé domácnosti, pokud ovšem nebudete trvat na elegantním a uchvacujícím vzhledu.

·         Vinylové plovoucí podlahy -- plovoucí podlahy s velmi dobrou odolností a výbornou propustností tepla.

·         PVC podlahy – u PVC se jedná o výrobek z polyvinylchloridu, který je levnější než klasické linoleum – to je ale na druhou stranu přírodní.

Nabízíme širokou nabídku plovoucích podlah z nejrůznějších dřevin, mezi kterými nechybí buk, dub jasan, ale také třešeň, ořech nebo javor. Výběr z bohatého spektra dekorů uspokojí každého našeho zákazníka.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps