AKTUÁLNĚ: Naše firma funguje, můžete nadále objednávat. Máme pouze dočasně uzavřenou vzorkovnu.

Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Vydáno: 05. 03. 2012

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy, tvořené z naklapávacích dílů nebo lamel, patří u zákazníků mezi nejoblíbenější typ podlah. Kvalitní plovoucí podlahy jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a oděru, a tak se hodí do domácností s domácím mazlíčkem. Mezi jejich hlavní přednosti patří vynikající zvukově-izolační vlastnosti a také jednoduchá a rychlá pokládka (možno i svépomocí). V neposlední řadě pak také rychlá údržba a čištění.

Jistými riziky při výběru je fakt, že se musíte zaměřit na materiál, respektive na nosnou vrstvu, kterou od oka de facto nepoznáte (na rozdíl například od dřevěné podlahy).

Plovoucí podlahy můžeme rozdělit na:

·         Dřevěné plovoucí podlahy – Získáte přírodní materiál s vynikajícími vlastnostmi a stylovým vzhledem. Oproti laminátové plovoucí podlaze je třeba počítat s vyšší cenou a náročnější údržbou.

·         Laminátové plovoucí podlahy – Představují vysoce praktické a funkční podlahy. Díky snadné údržbě a vysoké odolnosti je zaručena dlouhá životnost. Za nižší cenu obdržíte ideální laminátovou podlahu do každé domácnosti, pokud ovšem nebudete trvat na elegantním a uchvacujícím vzhledu.

·         Vinylové plovoucí podlahy -- plovoucí podlahy s velmi dobrou odolností a výbornou propustností tepla.

·         PVC podlahy – u PVC se jedná o výrobek z polyvinylchloridu, který je levnější než klasické linoleum – to je ale na druhou stranu přírodní.

Nabízíme širokou nabídku plovoucích podlah z nejrůznějších dřevin, mezi kterými nechybí buk, dub jasan, ale také třešeň, ořech nebo javor. Výběr z bohatého spektra dekorů uspokojí každého našeho zákazníka.

Galerie

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.