Jak pečovat o dveře potažené dýhou?

I přes kvalitní ochranu a použité UV technologie se snažte dveře z dýhy zbytečně nevystavovat slunečnímu záření. Může dojít k barevným změnám, které zpravidla nejsou žádoucí. Dveřím nesvědčí ani velké teplotní výkyvy. Údržba je jednoduchá, stačí navlhčit hadřík a křídlo i zárubně otřít. Na významně znečistěná místa použijte neagresivní čisticí prostředek. Vyhněte se ale čističům, které obsahují alkohol nebo abrazivní částečky, mohly by poškodit povrch dveří.

  • S odstraněním nečistot vám pomůže mýdlový čistič s obsahem kokosového mýdla.
  • Pro dosažení vysokého lesku dýhovaných dveří a vytvoření ochranného filmu na vyčištěných plochách můžete na vyčištěné plochy nanést leštěnku s akrylátem obsahující včelí vosk.
  • Při údržbě dveří nezapomínejte ani na dveřní závěsy a zámek. Použít můžete speciální olej, který dokáže ochránit běžné konstrukční materiály před korozí.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps