Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 06. 10. 2022

Vinylová podlaha Arbiton - odolná podlaha, která zútulní váš interiér

Hledáte podlahu, která bude odolná a zároveň bude mít efektní design? Vinylové podlahy Arbiton jsou tou pravou volbou.

>> POKLÁDKA VINYLOVÉ PODLAHY

>> NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH

Vinylová podlaha Arbiton - odolná podlaha, která zútulní váš interiér

Podlaha vhodná do bytu i do kanceláře

Vinylová podlaha Arbiton Liberal Collection s minerálním jádrem a pevným zámkovým spojem se hodí pro vysoce zatížené prostory v bytech a domech. Nemusíte se bát tuto podlahu položit v předsíni nebo kuchyni. Podlaha je 100% voděodolná, vysoce odolná proti oděru a jednoduše a rychle se uklízí.

Arbiton Liberal Collection

Pokud sháníte odolnou podlahu do kanceláře, školních tříd nebo obchodních domů, podlaha Arbiton z řady Amaron Herringbone bude jasnou volbou. SPC vinylové podlahy jsou vyrobeny v dekoru dřeva, díky tomu bude místnost působit útulněji. Kolečková židle, posouvání lavic ani nábytku si na tuto podlahu nepřijde.

Arbiton Amaron Herringbone

Plovoucí podlaha SPC vinyl Arbiton Amaron XXL Stone Design potěší ty z vás, kdo máte rádi dekor betonu. Podlaha je vysoce odolná, 100% voděodolná a vhodná do vysoce namáhaných prostor. Skvěle doladí chodby, haly, hodí se i jako podlaha do kin nebo divadel.

Arbiton Amaron XXL Stone Design

Design imitace dřeva nebo betonu

Podlahy Arbiton si můžete vybrat z mnoha designů dřeva nebo betonu. Pro malé prostory doporučujeme volit světlejší odstíny. Velké prostory snesou tmavou barvu daleko lépe a podlaha více vynikne. Dřevěný dekor je velmi podobný přírodnímu dřevu. Dopřejte si dekor dřeva i tam, kde by klasická dřevěná podlaha přišla k úhoně.

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte navštívit naši pobočku Plancher. Rádi vám poradíme a vybereme vhodnou podlahu do vašich prostor.

Galerie

Vinylová podlaha Arbiton - odolná podlaha, která zútulní váš interiér Arbiton Liberal Collection Arbiton Amaron Herringbone Arbiton Amaron XXL Stone Design

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.