Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 07. 11. 2022

Lepená vinylová podlaha Moduleo je vhodná do celého interiéru

Aby interiér působil celistvě, je dobré sjednotit podlahy ve všech místnostech. K tomu ale musíte zvolit vhodnou podlahu, která je voděodolná, pevná, stálá a jen tak se nepoškodí. Přesně taková je lepená vinylová podlaha Moduleo.

>> POKLÁDKA VINYLOVÉ PODLAHY

>> NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH

Lepená vinylová podlaha Moduleo je vhodná do celého interiéru

Vlastnosti vinylové podlahy Moduleo

Obě řady podlah Moduleo - Moduleo Impress i Moduleo Select jsou vhodné do obytných místností a komerčních prostor. Podlaha má velmi realistický vzhled dřeva nebo kamene. Její reliéfní strukturu, suky a rýhy můžete skutečně nahmatat. A na došlap je velmi příjemná. 

Moduleo Impress

Celková výška podlahy Moduleo Impress je 2,5 mm, díky tomu velmi dobře propouští teplo a hodí se k pokládce na podlahové vytápění. Třída zatížení 23-33-42 zaručuje vysokou odolnost. Je zcela vhodná do všech typů bytových interiérů, hodí se do komerčních prostor se silným provozem a dá se využít i jako podlaha pro lehký průmysl. Vinylové podlahy Moduleo Impress u nás najdete v propracovaných dekorech dřeva. Podlaha je sice embosovaná, kdy cítíte jednotlivé rýhy, ale zároveň je nenáročná na úklid i čištění. Díky antistatickému povrchu na ní neulpívají prach ani nečistoty.

Vinylová podlaha Moduleo Impress

Moduleo Select

Oblast použití vinylové podlahy Moduleo Select je 23-32, což znamená, že v bytě ji můžete bez obav položit i v nejvytíženějších obytných místnostech. V komerčních prostorách podlahu Moduleo Select využijete v místnostech s nižším provozem, jako jsou malé kanceláře, butiky nebo školní třídy.

Podlaha Moduleo Select je díky dvěma vrstvám stabilizační mřížky rozměrově stálá. Povrch je odolný proti oděru a poškrábání. Podlaha je voděodolná a díky tomu ji lze položit i do koupelny či kuchyně. Tloušťka podlahy je 2,35 mm, takže je ideální pro kombinaci s podlahovým vytápěním - její tenká vrstva dobře propouští teplo.

Vinylová podlaha Moduleo Select

Pokládka podlahy Moduleo

Tato vinylová podlaha se pokládá formou celoplošného lepení dílců. Dílce se přilepují k podkladu pomocí speciálního podlahářského lepidla. Pokládka lepené podlahy je celkem náročná - vyžaduje zručnost i zkušenosti. Je proto lepší, když pokládku provedou zkušení podlaháři.

Podlahy Moduleo jsou nejvhodnější do bytů nebo rodinných domů a jako podlaha do méně zatížených komerčních prostor. Lepená podlaha Moduleo Select se hodí i do oblastí pro lehký průmysl.

Vzorkovna v Praze

Pokud byste si podlahu rádi prohlédli v reálném prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás po předchozí domluvě uvidíme v naší vzorkovně Plancher v Praze 9. Pomůžeme vám s výběrem, zodpovíme dotazy a můžeme se domluvit i na odborné pokládce podlahy našimi zkušenými pracovníky.

Galerie

Lepená vinylová podlaha Moduleo je vhodná do celého interiéru Vinylová podlaha Moduleo Impress Vinylová podlaha Moduleo Select

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.