Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 19. 02. 2012

Vasco Doors je jeden z největších výrobců dveří v Evropě

Dveře se mohou stát dokonalým doplňkem interiéru. Seznamte se s naší nabídkou designově zajímavých dveří Vasco Doors. Interiérové dveře Vasco Doors potěší každého zákazníka – vybírat můžete jak z klasických jednoduchých typů dveří, tak z moderních a stylových variant. Vysoká kvalita použitých materiálů při výrobě Vasco Doors zaručuje jejich odolnost, díky čemuž Vás dveře potěší svou dlouholetou životností. Unikátní vzhled, barva a struktura dveří Vasco Doors jsou docíleny využitím moderních výrobních technologických postupů.

Firma Vasco je neoddělitelnou součástí nadnárodní společnosti Kospan. Kospan je jedním z prvních a zároveň největších výrobců panelů, těsnění, obložení a lišt. Vasco patří mezi největší výrobce dveří v Evropě. Zaměřuje se především na výrobu jednokřídlých a dvoukřídlých interiérových dveří. Společnost Vasco je na trhu více než 15 let, během kterých získala spoustu zkušeností a důvěru partnerů. Kontinuální vývoj a inovace vyúsťují do bohaté a atraktivní nabídky, která svým rozsahem a barevností potěší každého zákazníka.

> Nabídka interiérových dveří Vasco Doors <

Galerie

Interiérové dveře Vascodoors3 Vasco Doors Braga Vasco Doors Faro Vasco Doors Lisbona Vasco Doors Madera Dveře Vasco Doors Porto Dveře Vasco Doors Santiago Dveře Vasco Doors Ventura Dveře Vasco Doors Arvik

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.