Vasco Doors - jeden z největších výrobců dveří v Evropě

Dveře se mohou stát dokonalým doplňkem interiéru. Seznamte se s naší nabídkou designově zajímavých dveří Vasco Doors. Interiérové dveře Vasco Doors potěší každého zákazníka – vybírat můžete jak z klasických jednoduchých typů dveří, tak z moderních a stylových variant. Vysoká kvalita použitých materiálů při výrobě Vasco Doors zaručuje jejich odolnost, díky čemuž Vás dveře potěší svou dlouholetou životností. Unikátní vzhled, barva a struktura dveří Vasco Doors jsou docíleny využitím moderních výrobních technologických postupů.

Firma Vasco je neoddělitelnou součástí nadnárodní společnosti Kospan. Kospan je jedním z prvních a zároveň největších výrobců panelů, těsnění, obložení a lišt. Vasco patří mezi největší výrobce dveří v Evropě. Zaměřuje se především na výrobu jednokřídlých a dvoukřídlých interiérových dveří. Společnost Vasco je na trhu více než 15 let, během kterých získala spoustu zkušeností a důvěru partnerů. Kontinuální vývoj a inovace vyúsťují do bohaté a atraktivní nabídky, která svým rozsahem a barevností potěší každého zákazníka.

Interiérové dveře

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps