Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 29. 06. 2012

Vinylové podlahy Fatra Imperio

Kvalita i dokonalý vzhled – tak lze jednoduše charakterizovat vinylové podlahy Fatra Imperio. Kolekce luxusních vinylových podlah Imperio čítá 12 vzorů dokonale imitujících dřevo. Při výrobě produktů této kolekce je využívána inovativní technologie zvaná termostabilizace, díky které je zvýšena tuhost a rozměrová stálost bez použití skelného rouna.

Proč zvolit právě vinylové podlahy Fatra Imperio?

Vinylové podlahy Fatra Imperio velice zdařile imitují dřevo a nabízejí tak unikátní a svěží vzhled. Kromě nádherného vzhledu však tyto vinylové podlahy disponují řadou ryze praktických výhod. Vinylové podlahy Fatra Imperio jsou velice odolné vůči mechanickému poškození, jako je poškrábání či odření. Zároveň jsou odolné vůči vodě a vlhkosti obecně.

Tyto podlahy jsou taktéž velice nenáročné na údržbu a disponují tvarovou stálostí. Další předností vinylových podlah Fatra Imperio je nízká úroveň nežádoucího hluku. Díky skvělé tepelné vodivosti jsou podlahy Fatra Imperio vhodné i pro podlahové vytápění. Podlahy jsou zdravotně nezávadné a mají antimikrobiální účinky, díky čemuž jsou skvělou volbou pro alergiky a rodiny s dětmi. Obecně je výroba vinylových podlah Fatra Imperio velice ekologická a šetrná k životnímu prostředí, materiál podlah je navíc 100% recyklovatelný.

O společnosti Fatra, a.s.

Fatra je tradiční český výrobce vinylových podlahových krytin, který je znám vysokou kvalitou svých produktů. Aktuálně nabízí Fatra, a.s. čtyři produktové značky – PVC podlahové krytiny Lino Fatra, vinylové podlahy v dílcích Thermofix, Vepo, luxusní vinylové dílce Imperio, plovoucí vinylové podlahy FatraClick a RS Click.

Vinylové podlahy výrobce Fatra, a.s. dotvářejí moderní a útulný domov, vhodné jsou i pro alergiky, kterým nabízejí zdravé a čisté prostředí. V nabídce se můžete setkat i se speciálními typy podlah Fatra, které nabízejí odvod elektrostatického náboje. Obsáhlou nabídku vinylových podlah Fatra ještě doplňují svařovací šňůry (pro PVC), podlahové lišty a schodišťové hrany. Netřeba dodávat, že veškeré vinylové podlahy Fatra splňují evropské standardy dle normy ISO 9001.

Galerie

Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio Vinylové podlahy Fatra Imperio

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.