Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 30. 01. 2020

Arbiton Amaron – nové vinylové podlahy s minerálním jádrem

Vinylová podlaha je takřka nezničitelná, snadno se udržuje a díky obrovskému množství barev, vzorů a široké škále různých odstínů může vypadat, jakkoliv si jen usmyslíte. Díky nové kolekci minerálních vinylových podlah Amaron navíc máte jistotu, že vám bude sloužit desítky let.

Plovoucí vinylové podlahy s minerálním SPC jádrem se pro svou dlouholetou trvanlivost hodí do velkých otevřených prostor, typicky do obývacích pokojů spojených s kuchyní. Minerální jádro se skládá ze směsi nerostných materiálů a moderních polymerů. Neobsahuje ftaláty ani jiná škodlivá změkčovadla, která jsou v jiných typech podlah přítomná a která mohou mít negativní vliv na zdraví. Vysoké trvanlivosti přispívají i odolné zámky jednotlivých vinylových dílů. Kvalita těchto vinylových dílců je taková, že na celou podlahu poskytuje výrobce záruku až 20 let.

Na minerální podlahy si nepřijde voda ani teplo

Minerální podlahy Amaron si dobře rozumí s vodou. Jsou 100% voděodolné, nemusíte se tak bát umístit takovou podlahu do své kuchyně. Nepoškodíte ji častým umýváním, neúmyslným politím a poradí si i s větší záplavou, například z porouchané myčky či pračky.

Jako všechny ostatní vinylové podlahy i kolekce Amaron zapadne svým vzhledem do moderního interiéru. Nabízíme ji v dřevěném designu, imitovanou strukturu dřeva na první pohled od masivu téměř nerozeznáte, a kamenném.

Po aplikaci podlahy se můžete spolehnout na její rozměrovou stálost, a to až dvojnásobnou v porovnání s ostatními vinylovými podlahami na trhu. Nesmršťuje se, nerozpíná se, ať na ní působí jakékoliv množství slunečního záření.

Pokládka během jediného odpoledne

Pokud přemýšlíte o podlahovém vytápění, plovoucí vinylové podlahy Arbiton jsou kompatibilní s teplovodní i elektrickou variantou. Dokonce vysoce efektivní. Mají nízký tepelný odpor, můžete se tak těšit na reálné úspory ve vašem rodinném rozpočtu.

S instalací minerální vinylové podlahy se ani příliš nenadřete. Desky jsou až 229 mm široké, což znamená méně spojů. Za jeden den jsou dva zkušení pokladači schopni položit až 200 čtverečních metrů. S připraveným podkladem tak můžete mít novou podlahu za jediné odpoledne.

 

Snadnou montáží, vysokou odolností vůči teplu a vlhku vynikají také podlahy z SPC vinylu Rigid. Více o této podlaze si můžete přečíst v našem článku zde. Celou nabídku SPC vinylu pak najdete tady.

Galerie

91179 91177 91175 91173 91171 91168 91165

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.