Celomasivní dřevěné podlahy

Dřevěné podlahoviny lze rozdělit do skupin. Celomasivní a vrstvené dřevěné podlahy.

Celomasivnímmi podlahy jsou myšleny

  • podlahová prkna z měkých dřevin ( smrk, borovice ): tento druh podlah se pokládá na připravený rošt, nebo se šroubuje přímo do připraveného podkladu např. OSB desky
  • podlahy z tvrdých dřevin ( dub, jasan, buk, merbau, teak atd.): jde o klasické parket, průmyslové mozaiky, velkoformátové palubky ( např. Dubová prkna ). Tento druh podlah se lepí přímo na připravený podklad.
  • Dále se celomasivní exotické podlahy používají na venkovní terasy.

Vrstvené dřevěné podlahy ( dvouvrstvé, třívrstvé ): spodní dvě vrstvy jsou tvořeny ze smrku a vrchní vrstva je v různých dekorech tvrdých dřevin. Podlaha má zámkový spoj, ale dá se i celoplošně lepit.

Kvalitní dřevěné podlahy

Kvalitní dřevěné podlahy si stále zachovávají přízeň u mnoha spotřebitelů, a to i pře svou vyšší pořizovací cenu. Jsou nenapodobitelné svou strukturou, barvou a v interiérech dokážou vytvořit neopakovatelnou hřejivou atmosféru.

Celomasivní dřevěné podlahy

Celomasivní dřevěné podlahy jsou oblíbené pro své výborné vlastnosti.

Pokládka celomasivní podlahy je možná několika různými způsoby. Jednou z variant je lepením přímo na povrch s následnou povrchovou úpravou broušením. Tato varianta je používána nejčastěji. Podobným způsobem se pokládají například klasické parkety.

Položenou podlahu je poté možno povrchově upravit širokou škálou laku nebo olejů, případně měnit její barevné provedení mořením.

Tuto sekci nejčastěji hledáte takto: dřevěné plovoucí podlahydřevěné podlahy a venkovní terasypokládka podlahymasivní podlahy.

Princ Parket

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps