Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 19. 08. 2020

Vinylové podlahy s korkovou podložkou přinášejí jedinečné vlastnosti

Nejen krásné, ale také maximálně praktické, jsou vinylové podlahy s korkovou podložkou, které jsou uzpůsobené k použití v bytových i komerčních interiérech.

>> POKLÁDKA VINYLOVÉ PODLAHY

>> NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH

Vinylové podlahy nabízejí skvělé vlastnosti jako je mimořádná odolnost povrchu proti poškození, voděodolnost, tepelná propustnost při kombinaci s podlahovým vytápěním, snadná pokládka, jednoduchá údržba, barevná a tvarová stálost i ekologičnost. Mezi kladné vlastnosti patří také dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti. V případě vinylových podlah opatřených korkovou podložkou jsou tyto dva parametry ještě vylepšeny.

Podlahy s integrovanou korkovou podložkou jsou ve formě podlahových dílců. Dílce se pokládají plovoucím způsobem, jedná se tedy o zámkové vinylové podlahy. Dílce jsou většinou složeny z vinylové vrstvy, z HDF desky, která dodává podlaze na pevnosti a odolnosti, a ze spodní korkové vrstvy.

Vrstva korku na spodní straně vinylové podlahy zajišťuje, že podlaha tlumí kročejový hluk, tedy zvuk vznikající při chůzi. Vaše interiéry tak budou mnohem „tišší“, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky, kde není o dupání a hluk nouze. Tichost podlah oceníte také v rušnějších kancelářích a provozech. Vinylové podlahy s korkovou podložkou mohou sloužit i jako tepelný izolant. Pokud chodíte rádi naboso, bude vám s touto podlahou teplo od nohou. Pocit tepla můžete umocnit ještě instalací podlahového topení.

Naše nabídka vinylových podlah s korkovou podložkou

Pokud vás oslovily vlastnosti vinylových podlah s integrovanou korkovou podložkou, máme pro vás připravenou nabídku podlah od předních výrobců:

  • Ecoline Click – vyzkoušejte zámkové vinylové podlahy ze Švýcarska. Krásné dekory dřeva, odolný, antistatický a antibakteriální povrch i tlumení kročejového hluku až o 16 dB jsou jejich nesporným plusem.

  • FatraClick – jednoduchou údržbu, zvukový útlum, jednoduchou pokládku i variabilitu dekorů dřeva nabízejí podlahy Fatraclick.

  • Gerflor TopSilence – sáhnout můžete i po podlahách Gerflor, které kromě dekorů dřeva nabízejí i dekor mramoru. Samozřejmostí je zvukový útlum až o 16 dB a vysoká odolnost.

Galerie

Korek Silica - Light - 6 - scaled Korek 2 Fatraclick - borovice - karibská - 800x600 - 1  -  kopie Fatraclick - rez - uniclic - 1

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.