Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 04. 08. 2022

SPC Rigid Home XL – odolná podlaha, kterou využijete v bytě i v kanceláři

Hledáte podlahu, která bude mít reálný dekor dřeva, bude vysoce odolná a vydrží vám roky jako nová? Přesně taková je vinylová podlaha SPC Rigid Home XL.

>> POKLÁDKA VINYLOVÉ PODLAHY

>> NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH

SPC Rigid Home XL snese vysokou zátěž

Díky třídě zatížení 23/31 snese SPC Rigid Home XL vysokou zátěž v domácnostech. Nepoškodí ji ani drápky domácích mazlíčků, ani pád nádobí na zem. Je vhodná i do komerčních prostor s nižším využitím, jako jsou hotelové pokoje a konferenční místnosti. Tato vinylová podlaha si bez problému poradí s kolečkovými židlemi, které na ní nezanechají ani jednu rýhu.

SPC Rigid Home XL – odolná podlaha, kterou využijete v bytě i v kanceláři

Vlastnosti SPC Rigid Home XL

Základem SPC Vinyl Rigid Home XL je drcené kamenivo/minerály. Povrchová úprava Synchrostructure nabízí reálnou strukturu dřeva. Tato plovoucí podlaha neobsahuje PVC ani změkčovadla. Oproti klasickým vinylovým podlahám je vinyl rigid tvrdší, pevnější, rozměrově i tvarově stálý, ale přesto velmi příjemný na došlap. Celková tloušťka podlahy je 4,5 mm, při tom 0,3 mm tvoří nášlapná vrstva.

Plně recyklovatelná podlaha

Podlahy SPC Vinyl Rigid Home XL jsou plně recyklovatelné. Tyto podlahy jsou zdravotně nezávadné, takže se hodí jak do dětských pokojů, tak do bytů alergiků. Z původních vinylových podlah si SPC podlahy vzaly to lepší – mají teplý a příjemný dotek při chůzi, nízkou kročejovou hlučnost, stálobarevnost a jsou vhodné pro vysokou zátěž.

Odolná proti vlhku

Nosná deska i samotná podlaha je odolná proti vlhku, takže je možné ji instalovat do místností, kde se s vlhkostí počítá, jako jsou hlavně kuchyně a koupelny.

Jednoduchá pokládka

Při výrobě SPC Rigid Home XL nejsou používána změkčovadla. Což znamená, že podlaha není elastická, neroztahuje se vlivem tepla a při pokládce tedy není nutné dělat dilatační spáry. Podlaha se pokládá plovoucím způsobem s pevným zámkovým spojem. Není náročná na kvalitu podkladu, tedy není nutné mít podklad dokonale rovný. Tato podlaha zvládne i vyšší zbytkovou vlhkost podkladu, díky tomu je možné ji pokládat dříve.

Dopřejte si pevnou vinylovou podlahu, která vydrží nájezdy v dětském pokojíčku, šoupání nábytku a přejezdy kolečkové židle bez toho, abyste se museli vzdát dřevěného dekoru.

Dekory podlahy SPC Rigid Home XL

Vzorkovna Praha

Chtěli byste podlahu vidět naživo nebo si vybrat ten správný dekor? Kontaktujte nás nebo (po předchozí domluvě) navštivte naši vzorkovnu v Praze 9, kde vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné podlahy, zodpovíme vaše otázky a případně si s našimi zkušenými pracovníky můžete domluvit pokládku vaší nové podlahy.

Galerie

SPC Rigid Home XL – odolná podlaha, kterou využijete v bytě i v kanceláři Dekory podlahy SPC Rigid Home XL

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.