PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Texline

Charakteristika Gerflor Texline

PVC podlahy Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou podlahových krytin Gerflor. Texline je hlavní řadou PVC podlahových krytin s unikátní textilní podložkou. Nabízí dobrou odolnost a širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Užitná třída této podlahy značí, že je dostatečně odolná pro použití ve všech bytových prostorách s nízkou zátěží. Aby toho nebylo málo, je vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou podlahy Gerflor, v porovnání s jakoukoliv jinou PVC podlahovou krytinou, nejméně citlivé na nerovnosti podkladu. Jedná se o zdravotně nezávadnou a ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Vysokou kvalitou těchto podlah je 15 letá záruka.

Složení podlahové krytiny Gerflor Texline

Unikátní vlastnosti těchto PVC podlah jsou dány jejich jedinečnou konstrukcí. Nášlapná vrstva je velice odolná, to garantuje 0,3 mm silná ochranná vrstva Pureclean.  Pod dekorativní pěnou, která určuje vzhled, se nachází jedinečná, tvarově stálá, vrstva skelného vlákna, která dodává rovinatost povrchu, i když není položena na hladkém povrchu. Podkladová pěna dodává podlaze její měkkost. Krytina je navíc obohacena o vodovzdornou a protiplísňovou textilní vrstvu.

Výhody PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Texline

PVC podlaha Gerflor Texline je výjimečně odolná, voděodolná, antibakteriální, tlumící zvuk a příjemná na dotyk. Také Vás potěší její snadná údržba a jednoduchá pokládka.

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Texline PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Texline

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps