Podlahy do dětských pokojů, které odolají všemu

Co se požaduje od podlahy v dětském pokoji? Opravdu hodně věcí. Aby perfektně tepelně izolovala, měla hezký a zajímavý design, byla odolná proti všemu, co se v dětském pokoji může stát (pastelky, barvičky, rozlité pití) a hlavně – aby se snadno čistila. Všechny tyto podmínky jsou splněny vinylovým a laminátovým materiálem.

Všeobecně je známo, že si děti do svých 5 let rádi hrají na podlaze. Jak znáte z vlastní zkušenosti, občas se na podlahu něco vylije, nebo něco upustí. Právě proto je potřeba, aby podlaha v dětském pokoji byla co možná nejodolnější.

Podlaha, která nestudí

Velmi zajímavou a oblíbenou novinkou na trhu s podlahami jsou vinylové podlahy Wineo Design line. Jedná se o podlahy, které jsou extrémně odolné a zdravotně nezávadné, neboť jsou z velké části vyrobeny z přírodních materiálů a bez příměsi chlóru. Samotný povrch této podlahy je velmi hřejivý, měkký a příjemný i v případě, když po ní budou děti běhat bosi. Podlaha je vysoce odolná proti vodě, stejně tak i proti vlhkosti a v žádném případě jí nijak nevadí ani přímé sluneční světlo. Pokud chytne vaše děti kreativní chvilka a na podlaze zůstanou fleky od fixek, či barevných propisek, nemusíte mít strach. Všechny tyto nepříjemné skvrny lze snadno z podlahy odstranit a to všechno běžnými čisticími prostředky, jako na jiné podlahy.

Konkrétně pro děti je určena speciální kolekce s názvem Artist, která je opatřena perleťovým vzorem a k dostání je se třemi základními motivy: džungle, moře a abeceda. Ke klasickým dekorům si můžete dále vybrat i pět obrázkových soklů. Tato krytina má tloušťku 2,5 mm a prodává se v rolích/dílcích a je ideální k pokládce typu lepení/plovoucí. Do místností o ploše 20 m2 lze podlahu položit i bez lepení.

Laminát, který je voděodolný a přirozený

Pro děti školou povinné a studenty je určen speciální druh podlah, který velmi věrohodně imituje přírodní povrch a navíc je za velmi příznivou cenu. Jeho největší výhodou je právě vodoodpudivá vrstva, kterou ocení každý praktický člověk. Nová kolekce pro rok 2015-2017 od společnosti Egger nabízí svým zákazníkům podlahy hned v několika desítkách zajímavých designů, mezi které například patří: tradiční, romantické i moderní motivy, s různými povrchovými úpravami, jednak v matu, tak i se středním leskem. Pro dívčí pokoje se perfektně hodí „romantická“ krytina, která je inspirována dubem a je navíc opatřena jemnou patinou, dále i také malými trhlinami a navíc i texturou dřeva v matném provedení. Klučičí pokoje se zase mohou těšit z podlahy z laminátu v dekoru borovicového dřeva, který je proveden ve velmi efektním designu, který se hodí k modernímu vybavení pokoje.

WINEO PURLINE ARTIST

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps