Parkety se vracejí na výsluní

V poslední době se znovu vracejí na výsluní klasické parketové vlysy. Dřevěné parkety se řadí k těm materiálům, které Vás osloví přirozeností vzhledu, rozličným způsobem pokládky a mnoha dalšími vynikajícími vlastnostmi. Sami si můžete zvolit, z jakého druhu dřeva a do jakého vzoru Vám parkety poskládáme. Velký výběr naleznete i u barevných kombinací.

Parkety pro zdravé a přirozené bydlení

Parkety Vám poskytnou zdravé a přirozené bydlení. Stejně jako většina přírodních materiálů jsou více než vhodné pro alergiky a astmatiky. Hlavním důvodem je skutečnost, že na sebe neváží prach a snadno se udržují. Chcete-li tedy žít v interiéru, který na Vás pokaždé dýchne útulností a pocitem tepla, parkety jsou tou správnou volbou.

Moderní parkety

Parketové podlahy Vám budou dělat radost dlouhá léta, protože velmi dobře odolávají mechanickému poškození. Moderní parkety vyžadují jen minimální nároky na údržbu a díky možnosti renovace můžete jejich jedinečný vzhled prodloužit o desítky let. Životnost takové podlahy několikrát převyšuje životnost laminátové podlahy, a to z důvodu možnosti několikeré renovace parket.

Parkety - pokládka

Pokládka parket je časově náročnější než jakýkoliv způsob suché pokládky. Parkety se lepí pružným lepidlem k vyrovnanému podkladu a následně se povrchově upravují broušením. Nezapomeňte ani na skutečnost, že dřevo je "živý materiál", který velmi snadno absorbuje vlhkost. Proto ještě mnoho let po pokládce "pracuje" a s tím je třeba počítat.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps