Vinylové podlahy Fatra Thermofix

O společnosti Fatra, a.s.

Fatra je tradiční český výrobce vinylových podlahových krytin, který je znám vysokou kvalitou svých produktů. Aktuálně nabízí Fatra, a.s. čtyři produktové značky – PVC podlahové krytiny Lino Fatra, vinylové podlahy v dílcích Thermofix, luxusní vinylové dílce Imperio a plovoucí vinylové podlahy FatraClick.

Vinylové podlahy výrobce Fatra, a.s. dotvářejí moderní a útulný domov, vhodné jsou i pro alergiky, kterým nabízejí zdravé a čisté prostředí. V nabídce se můžete setkat i se speciálními typy podlah Fatra, které nabízejí odvod elektrostatického náboje. Obsáhlou nabídku vinylových podlah Fatra ještě doplňují svařovací šňůry (pro PVC), podlahové lišty a schodišťové hrany. Netřeba dodávat, že veškeré vinylové podlahy Fatra splňují evropské standardy dle normy ISO 9001.

Proč zvolit právě vinylové podlahy Fatra Thermofix?

Vinylové podlahy Fatra Thermofix disponují dlouhou životností, jsou velice odolné, a to jak vůči mechanickému poškození, tak vůči vodě a vlhkosti (vhodné do kuchyně, koupelny...). Povrchová ochranná vrstva kromě vyšší odolnosti zároveň zaručuje i nižší nároky na údržbu, nemusíte se tak obávat náročné péče o podlahu. Podlahy Thermofix skvěle vedou teplo, jsou vhodné pro podlahová vytápění, a navozují tak dobrý teplotní vjem z dotyku. Další předností vinylových podlah je i nízká úroveň nežádoucího hluku. Vinylové podlahy Fatra Thermofix lze pokládat i na pružné podklady, zároveň je třeba zmínit, že pokládka je ekonomicky vhodná i pro velice členité prostory. Vysoká odolnost a dlouhá životnost podlah Fatra Thermofix je dokázána také garancí kvality po dobu 10 let.

 • odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
 • vysoká odolnost k opotřebení
 • vynikající rozměrová stálost
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem a snadná údržba
 • velmi nízká úroveň hluku
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • pokládání na pružný podklad
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomicky výhodná i pro členité prostory

Jak vypadá struktura podlah Fatra Thermofix?

Thermofix je unikátní heterogenní vinylová podlaha věrně kopírující přírodní motivy dřeva a kamene. Vinylová podlaha Fatra Thermofix dodávaná v dílcích se skládá z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Nášlapná transparentní vrstva podlahy je vybavena mechanickým dezénem v podobě rýh imitujících reálnou strukturu dřeva. Povrch vinylové podlahy Thermofix je následně chráněn polyuretanovou vrstvou, díky které je podlaha odolnější a její údržba snazší.

Vinylové podlahy Thermofix imitující dřevo jsou formátovány do rozměrů 900 mm x 150 mm.

Vinylové podlahy Thermofix imitující kámen a textil jsou distribuovány ve formátech s rozměry 900 mm x 300 mm či 450 mm x 450 mm.

Vinylové dílce jsou vyráběny v následujících tloušťkách:

 • celková tloušťka 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,8 mm
 • celková tloušťka 2,0 mm s nášlapnou vrstvou 0,4 mm

Kde lze vinylové podlahy Thermofix instalovat?

Vinylové podlahy Thermofix společnosti Fatra jsou běžně využívány v domácnostech, díky jejich vysoké odolnosti jsou však často používané i v komerčních prostorech prodejních center, ve vstupních halách, na chodbách, v restauracích a hotelech i v kancelářích úřadů a dalších institucí. Podlahy Thermofix jsou natolik odolné, že je lze použít i v halách s lehkou výrobou.

Thermofix – skvělá volba pro podlahové vytápění

Vinylové dílce Thermofix jsou vhodné i do místnostní s podlahovým vytápěním. Materiál vinylových podlah Thermofix vede teplo dokonce lépe než většina dalších podlahových krytin, můžete si tak díky němu užívat teplého kontaktu s podlahou.

Vinylová podlaha Thermofix - koupelna Vinylová podlaha Thermofix - ložnice Vinylové podlahy Fatra Thermofix

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps