Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Vydáno: 26. 02. 2012

Vstupní dveře chrání Váš majetek i soukromí

Vchodové dveře jsou jednou z nejzákladnějších součástí každého bydlení. Pakliže se snažíte na něčem z vybavení ušetřit, zde se to jednoznačně nevyplácí. Vstupní dveře nejenže jsou vizitkou do Vaší domácnosti, a velice tak záleží na jejich vzhledu, v potaz ale musíte brát i funkční a bezpečnostní vlastnosti dveří. Kvalitní vstupní dveře izolují hluk z ulice, a poskytují tak komfort i pocit soukromí. Vstupní dveře mají mnohem masivnější strukturu nežli dveře interiérové, zabraňují tím totiž vstupu nechtěné návštěvy v podobě zlodějů k nám domů. Bezpečnostní vstupní dveře bývají vybaveny i pokovováním a v kombinaci se systémem bezpečnostních zámků snižují riziko vloupání do bytu či domu. K dispozici jsou i protipožární dveře, které jsou vyrobeny z nehořlavých materiálů a omezují škody způsobené ohněm.

Kvalita materiálu a odolnost vstupních dveří je prioritou

Vstupní dveře jsou druh vybavení domácnosti, se kterým přicházíme do styku každý den. Svou největší funkci plní především jako primární ochrana našeho majetku. Vstupní dveře z dostatečně odolného materiálu, vybavené kvalitními zámky a kováním dokáží zabránit nechtěným návštěvám zlodějů v domácnostech. Bez dostatečně kvalitních vstupních dveří by byla ochrana minimální a riziko loupeží by se zvýšilo. Jejich kvalita musí být vidět již na první pohled.

Na designu vstupních dveří také záleží

Vstupní dveře neplní pouze funkci bezpečnostní, ale také okrasnou. Jedná se o první část vybavení, kterou návštěvníci vašich domácností mohou spatřit. Již od první chvíle si o Vaší domácnosti mohou udělat obrázek. Dveře by proto měly ladit s ostatním vybavením interiéru a podtrhnout jeho celkovou krásu. Materiálů, ze kterých se vyrábějí je mnoho a každý má své přednosti i záporné stránky. Je nutné také hledět na to, jaké má zvolený materiál dveří izolační vlastnosti. Protože i vstupní dveře vám mohou šetřit Vaše výdaje na vytápění.

Dva základní typy vstupních dveří

Existují dva základní typy vstupních dveří - dveře vstupní venkovní, které jsou odolné proti rozmarům počasí, a vstupní dveře vnitřní neboli bytové, které chrání přímo váš domov. Dveře mohou být z různých materiálů, nejčastější jsou vstupní dveře dřevěné potažené několikavrstvým plechem. Výplň dveří tvoří několikavrstvá plná či děrovaná dřevotřísková deska. Rám je z borovicového, dubového či exotického dřeva.

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu chrání váš příbytek nejen před zloději, ale podle jednotlivých typů a bezpečnostních tříd ho mohou ochránit také před požárem, kouřem a hlukem. Vyberte ty správné dveře a doplňte své obydlí o vnitřní vchodové dveře, které budou s interiérem perfektně ladit.

Do vašeho domu můžete také vybírat mezi klasickými jednokřídlými a širšími dvoukřídlými vstupními dveřmi. Pokud máte rádi přírodní materiály, neváhejte a pořiďte si venkovní vstupní dveře potažené přírodní dýhou, které jedinečným způsobem zaujmou a podtrhnou krásu vašeho domu. Nabízíme i dveře potažené vysoce odolným CPL laminátem nebo finančně dostupnější, přesto vysoce odolnou, termofolií. Všechny exteriérové vstupní dveře v naší nabídce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a odpovídají příslušným normám. Můžete je vybírat v různém provedení, rozměrech i barvách. Vybírejte z nabídky bytelných dveří, za kterými se budete cítit bezpečně a jejichž vzhled vás bude těšit každý den!

Každou zakázku řešíme individuálně

Předností naší firmy není pouze široká nabídka modelů a typů vstupních dveří, ale také individuální přístup k zákazníkům. Nabízíme také komplexní sortiment služeb, které vstupní dveře potřebují. Pomůžeme vám vybrat takový typ vstupních dveří, který bude dokonale splňovat Vaše představy. Vstupní dveře zrealizujeme od zaměření až po konečnou instalaci. 

Galerie

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.