PVC podlahy

PVC podlahy jsou vnímány jako levnější varianta za linoleum a u zákazníků se těší velké oblibě. Kromě dostupné ceny totiž nabízejí také vysokou odolnost (oproti vlhkosti) a v důsledku toho rovněž dlouhou životnost. Dále u nich oceníte jejich snadnou údržbu a pružný povrch. Oproti tradičnímu dřevu reprezentuje PVC podlaha moderní životní styl bez kompromisů v oblasti údržby nebo čistoty. Díky svému složení ze syntetického polyvinylchloridu nabízejí podlahy z PVC velmi bohatou a nápaditou nabídku barev a dekorů, takže si můžete vytvořit designový interiér přesně podle vlastních představ.

Z hlediska rozdělení můžeme vyčlenit 2 druhy PVC podlah:

·         Měkčené PVC podlahy – Velmi blízká napodobenina dřeva, kamene, nebo dokonce dlažby. Vyznačují se rovněž výjimečnými protiskluzovými a antistatickými vlastnostmi.

·         Tvrzené PVC podlahy – Tento druh PVC podlah je velmi elastický a vysoce odolný. Díky tomu může sloužit takřka v každé místnosti, a to i v těch se zvýšenou vlhkostí, jako například kuchyně, koupelny, dále také administrativní a komerční budovy.

Vyberte si PVC podlahy z bohaté nabídky výrobců Gerflor, Greenline, Merkur, Tarkett nebo Whiteline.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps