PORTA DOORS – pestrý výběr dveří od evropského výrobce

Rozhodnete-li se pro značku PORTA DOORS, rázem se z hledání ideálních dveří stane příjemně strávený čas. K dispozici máte více než 30 typů, které zdobí buď přírodní dýha, nebo syntetické materiály v nepřeberné paletě dekorů.

Venkovní a interiérové dveře od společnosti PORTA DOORS, předního výrobce se sídlem ve střední Evropě, jsou výsledkem více než 20 let zkušeností a tradice. Jejich design a technické provedení nezklame ani náročné klienty. Pokud chcete dveře, které vám budou všichni závidět, jste na správném místě.

PORTA DOORS – všechny typy dveří od jednoho výrobce

Existují výrobci, kteří se specializují buď na interiérové či vchodové dveře. Výhodou nabídky společnosti PORTA DOORS je komplexní přístup. V katalogu naleznete řešení pro všechny situace. Prohlédněte si dveře do vchodu, pokojů, malých bytů i pro speciální prostory včetně zvláště odolných typů, které jsou určeny pro hotely, kanceláře či průmysl.

Nabídky dveří PORTA DOORS zahrnuje tyto kategorie:

Posuvné dveře pro úsporu místa a moderní vzhled

Během zařizování bytů či kanceláří o menší výměře je důležité myslet na detaily. Cílem je efektivní využití prostoru, aby nám zbylo co nejvíce místa. Velkou úsporu poskytne výměna klasických dveří za skládací či zásuvné. Instalace zásuvných dveří sice vyžaduje montáž stavebního pouzdra, ale např. s využitím systému JAP to je hračka. Vybrat si můžete posuvná křídla polodrážková i bezpolodrážková, nebo dokonce dveře se skrytou zárubní.

PORTA DOORS showroom Praha

Přijďte se podívat do našeho PORTA DOORS showroom Praha na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9 a důkladně si na vlastní oči prohlédněte všechny vystavené modely dveří Porta Doors. Návštěva provozovny je možná pouze po telefonické domluvě!

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps