Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 10. 02. 2012

PORTA DOORS – pestrý výběr dveří od evropského výrobce

Rozhodnete-li se pro značku PORTA DOORS, rázem se z hledání ideálních dveří stane příjemně strávený čas. K dispozici máte více než 30 typů, které zdobí buď přírodní dýha, nebo syntetické materiály v nepřeberné paletě dekorů.

Venkovní a interiérové dveře od společnosti PORTA DOORS, předního výrobce se sídlem ve střední Evropě, jsou výsledkem více než 20 let zkušeností a tradice. Jejich design a technické provedení nezklame ani náročné klienty. Pokud chcete dveře, které vám budou všichni závidět, jste na správném místě.

PORTA DOORS – všechny typy dveří od jednoho výrobce

Existují výrobci, kteří se specializují buď na interiérové či vchodové dveře. Výhodou nabídky společnosti PORTA DOORS je komplexní přístup. V katalogu naleznete řešení pro všechny situace. Prohlédněte si dveře do vchodu, pokojů, malých bytů i pro speciální prostory včetně zvláště odolných typů, které jsou určeny pro hotely, kanceláře či průmysl.

Nabídky dveří PORTA DOORS zahrnuje tyto kategorie:

Posuvné dveře pro úsporu místa a moderní vzhled

Během zařizování bytů či kanceláří o menší výměře je důležité myslet na detaily. Cílem je efektivní využití prostoru, aby nám zbylo co nejvíce místa. Velkou úsporu poskytne výměna klasických dveří za skládací či zásuvné. Instalace zásuvných dveří sice vyžaduje montáž stavebního pouzdra, ale např. s využitím systému JAP to je hračka. Vybrat si můžete posuvná křídla polodrážková i bezpolodrážková, nebo dokonce dveře se skrytou zárubní.

PORTA DOORS showroom Praha

Přijďte se podívat do našeho PORTA DOORS showroom Praha na adrese Praha 9 – Zobrazit celou adresu a důkladně si na vlastní oči prohlédněte všechny vystavené modely dveří Porta Doors. Návštěva provozovny je možná pouze po telefonické domluvě!

Galerie

Interiérové dveře Porta Interiérové dveře Porta Focus Interiérové dveře Porta Doors

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.