Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 01. 03. 2020

Fóliované interiérové dveře Verte

Klasické, moderní, zajímavé, extravagantní i decentní – interiérové dveře Verte mají mnoho tváří a své místo si najdou jak v domácnostech, tak v kancelářích. K jejich výhodám patří především vysoká odolnost povrchu proti poškození.

Všestranné dveře pro váš interiér

Doba jde rychle kupředu a bytový design se vyvíjí doslova skokově. Interiérové dveře Verte jsou nadčasové, hodí se proto do většiny moderních i tradičních prostor. Také technologicky drží značka Verte krok s moderní dobou, a proto u ní najdete dveře z kvalitních materiálů a s povrchem z odolné folie.

Dveře Verte najdete v 6 třídách odolnosti povrchu:

  • Třída Economic – nejnižší třída představující dobrý poměr mezi nabízenou kvalitou a přijatelnou cenou.
  • Třída Standard – základní třída vhodná pro domácnosti s běžným provozem. Vydrží dlouhodobé používání bez známek opotřebení.
  • Třída Standard plus – k vlastnostem třídy Standard se přidává zvýšená odolnost proti působení vlhkosti a proti otěru. Využití najde v domácnostech s domácími mazlíčky a dětmi, v kuchyních a koupelnách.
  • Třída Premium – nabízí vhodnou kombinaci vysoké odolnosti a luxusního vzhledu. Ideální využití bude v kancelářích a reprezentativních místnostech obytných budov.
  • Třída Professional – nadstandardní odolnost povrchu, který si dlouhodobě zachovává prestižní vzhled je skvělou volbou pro hotely, restaurace, kanceláře, veřejné budovy a další interiéry s hustým provozem a vysokými nároky.
  • Třída Extreme – u této třídy najdete maximální odolnost proti poškození i ve chvíli, kdy dveřmi budou denně procházet tisíce lidí. Veřejné budovy, obchodní centra nebo nemocnice ocení dokonalou ochranu povrchu.

Značka Verte je opravdovým partnerem pro váš interiér. Zvolte si dveře otočné, posuvné do pouzdra i podél zdi, plné nebo částečně prosklené, falcové i bezfalcové, jednokřídlé i dvoukřídlé.

Při výběru se můžete obrátit na naše odborníky, kteří vám poradí, jaká volba interiérových dveří Verte pro vás bude nejvhodnější. Navštívit nás můžete i po předchozí telefonické domluvě v pražské vzorkovně, kde vám dveře rádi předvedeme. Postaráme se také o montáž dveří.

Galerie

Fóliované interiérové dveře Verte Fóliované interiérové dveře Verte

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.