Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 14. 12. 2020

Vinylové podlahy Fatra RS-click – odolné, tiché a nadčasové

Dřevěné dekory na podlaze se nikdy neomrzí, a proto kolekce vinylových podlah Fatra RS-click nabízí právě tyto dekory v dokonalém zpracování plovoucích vinylových podlah.

Inspirací pro podlahy Fatra RS-click byly lepené dílce Fatra Thermofix, u kterých se ukázalo, že dřevěný dekor je nadčasový a neomrzí se teď, ani za 20 let. Proto značka Fatra přišla s kolekcí podlah Fatra RS-click, kde najdete oblíbené dekory dřeva v podobě plovoucích dílců.

 

>> POKLÁDKA VINYLOVÉ PODLAHY

>> NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH

Pokládka, složení a vlastnosti podlah Fatra RS-click

Plovoucí vinylová podlaha Fatra RS-click umožňuje velmi snadnou pokládku, které se můžete ujmout sami nebo se obraťte na naše zkušené pracovníky, kteří se o pokládku podlahy postarají.

Každý vinylový dílec je vybaven zámkovým systémem, díky kterému k sobě díly pevně přilnou a vytvoří kompaktní povrch podlahy. V případě nutnosti lze ale tyto dílce opět rozebrat, což u lepených podlah není možné. Pod podlahu můžete také umístit podlahové topení, což je zejména v moderních domácnostech oblíbený způsob vytápění interiérů.

Podlahy Fatra RS-click se skládají z několika vrstev – na povrchu je ochranná PUR vrstva, následuje vinylová vrstva s dekorem a střed podlahy je tvořen odolnou HDF deskou se zámkovým spojem. Tato deska má zvýšenou odolnost proti vlhkosti, takže se nemusíte bát, když vám sem tam na podlahu něco ukápne. Na spodní části podlahy se nachází korková vrstva zajišťující zvukovou izolaci.

Povrch podlah je velmi odolný (je vhodný i pro kolečkové židle, chůzi v podpatcích, běhání domácích mazlíčků i pro hry malých dětí), protiskluzový, antibakteriální, stálobarevný a odolný proti ohni (Bfl-s1). Celková tloušťka podlahy je 9,5 mm, z čehož 0,4 mm tvoří nášlapná vrstva.

Využití podlah Fatra RS-click

Díky vysoké odolnosti je možné plovoucí podlahy Fatra RS-click instalovat téměř všude. Zátěžová třída 23–32–41 napovídá, že podlaha je vhodná pro domácnosti s vysokým zatížením, pro komerční prostory se střední zátěží a také pro průmyslové využití na místech s nízkou zátěží. Krásnými dekory dřeva si můžete vyzdobit nejen domov, ale také kancelář nebo provozovnu.

Pokud vaše srdce touží po krásné dřevěné podlaze, která vám vydrží dlouhá léta, je plovoucí vinylová podlaha Fatra RS-click tím pravým řešením.

Vzorkovna Praha

Pokud byste tápali s výběrem správného dekoru a chtěli byste si prohlédnout podlahu v reálném prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Po předchozí domluvě vás rádi uvítáme v naší pražské vzorkovně na adrese Praha 9 – Zobrazit celou adresu. Pomůžeme vám nejen s výběrem, ale také zodpovíme všechny vaše otázky a domluvit můžeme i odbornou pokládku podlahy našimi zkušenými pracovníky.

Galerie

Plancher Plancher Plancher Plancher Plancher

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.