Technické informace dveří Vasco

Unikátní vzhled, barva a struktura interiérových dveří Vasco Doors je docílena použitím inovativních technologií. Dveře i zárubně díky této technologii mohou být potažené laminátem nebo fólií jedním tahem, bez zbytečných lepených spojů. Vasco Doors jsou díky tomu vizuálně přitažlivější a snadněji se udržují – jejich povrch je totiž zcela hladký. Sami si můžete vybrat, zda se Vám víc líbí svislý nebo vodorovný směr let – samozřejmě bez jakéhokoli příplatku.

Pro zvýšení bezpečnosti jsou hrany dveří zaoblené, díky čemuž mají dveře vyšší odolnost proti odštípnutí nebo poranění. Pokud si vyberete model, ve kterém jsou skleněné průhledy, jistě Vás potěší, že do interiérových dveří Vasco Doors se zásadně používá tvrzené bezpečnostní sklo ESG, které může být dle přání zákazníka broušené nebo mléčné.

Interiérové dveře Vasco Doors lze pořídit v několika variantách – jednokřídlé nebo dvoukřídlé otočné a jednokřídlé nebo dvoukřídlé posuvné. Posuvné dveře se vyrábějí v rozměrech, které odpovídají stavebním pouzdrům Eclisse či JAP. Dveře je ale zároveň možné připevnit pomocí posuvného systému, který obsahuje garnýž, kolejnici, dorazový hranol a příslušenství. Bez náročných stavebních úprav je pak snadno můžete zavěsit na zeď.

Dveře Vasco Doors se nabízejí ve dvou základních typech – dveře s vysokou odolností s rámem z masivního dřeva v kombinaci s MDF materiálem, který je potažený CPL laminátem anebo jako dveře se standardní odolností s rámem z MDF materiálu, který je potažený dekorativní fólií.  První druh je vhodný pro použití v extrémně vytížených prostorech, jakými jsou nemocnice, školy nebo hotely, druhý typ najde své využití v rodinných domech, v bytech nebo v kancelářích.

Dveře od společnosti Vasco vynikají svou bytelností. Mají kvalitně zpracovaný rám, který tvoří kostru dveří. Masiv v kombinaci s MDF deskou tvoří u tohoto typu dveří nejpevnější kostru na trhu. Díky tomuto extra pevnému rámu mají interiérové dveře Vasco Doors několikanásobně delší životnost oproti dveřím od jiných výrobců, kteří používají dřevotřísku nebo papírovou voštinu.

Interiérové dveře Vasco Doors dodáváme se třemi kusy stříbrných pantů a zámkem dle výběru klienta – nabízejí se varianty klíč, WC nebo FAB.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps