PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort

Charakteristika PVC podlahy Gerflor Home Comfort

15ti-letá záruka zaručuje opravdovou kvalitu.

"Lákavá nabídka" pro zákazníka se nabízí už v samotném názvu podlahy - COMFORT. Ano, je to tak. Cílem této PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort je opravdu zajistit nejvyšší komfort a pohodlí. Je brán ohled na nejčastější požadavky domácností - redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, životnost a pohodlí při chůzi. Právě kvůli tomu je vytvořena speciální zesílená textilní podložka Fiber Glass, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout ještě víc možností k Vašemu úplnému komfortu. Celková tloušťka materiálu je 4mm a to u tohoto typu je maximum, co může být. Máte tu jedinečnou a unikátní patentovou technologii textilní podložky GERFLOR, která jako jediná na trhu dokáže sama spolehlivě vyrovnat drobné nedokonalosti povrchu.

Tyto podlahy jsou v kategorii bytových podlahových krytin. Vysoká odolnost s pestrou paletou dekorů Vás jistě ohromí. Užitná třída 23/31 dává jasně najevo, že je dostatečně odolná pro použití v domácnostech, kde se stále něco děje (obývací pokoj, vstupní hala), ale také pro prostory méně zatěžované (kanceláře, hotelové pokoje).

Povrchová úprava Pure Clean - nová generace. Polyuretanová glazura vytváří perfektní lak, který odolává nečistotám, bakteriím a také vlivům denního opotřebení. Dodává přirozený lesk PVC a podtrhuje dokonalou imitaci povrchu podlah v mnohem realističtějším vzhledu.

Hlavní výhody: jednoduchá pokládka, tloušťka a stabilita, bez nutnosti lepení, jemnost a pohodlnost při chození, tichá a teplá podlaha

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort Složení PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Home Comfort

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps