Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Vydáno: 26. 02. 2012

Posuvné a skládací dveře tvoří zajímavou alternativu za klasické otočné

Pokud Vám přijde, že klasické otevírání dveří je pro Vaši domácnost prostorově až příliš náročné, ideální volbou mohou být posuvné dveře do pouzdra. V tomto případě se do zdi namontuje pouzdro, do kterého jsou později vloženy dveře, které se tak dají otevřít pohybem ze strany na stranu. Posuvné dveře na stěnu jsou oblíbené také jako dveře k šatním skříním, kde se opět využívá jejich vysoké praktičnosti. Dle počtu křídel jsou k dostání dvoukřídlové posuvné dveře nebo jednokřídlové posuvné dveře. V prostorech, které neumožňují ani instalaci posuvných dveří jsou pak instalovány dveře skládací, které jsou prostorově ještě méně náročné.

Designová dokonalost a praktičnost jsou největšími výhodami posuvných dveří

Při zařizování dnešních domácností je kladen velký důraz na to, aby byla využita každá plocha v interiéru. Klasické dveře zavěšené na pantech vám tuto možnost nenabízejí. V prostoru otevírání dveří nesmí být žádný předmět, který by jim bránil. Při otevírání dveří na pantech je také zvýšené nebezpečí úrazu. Žádný z těchto problémů se u posuvných dveří nevyskytuje. Pohodlně totiž zajedou do stěny a nikde nepřekáží.

Posuvné dveře: Možností k výběru je velké množství

Jestli chcete posuvné dveře také do své domácnosti, nemusíte se bát, že při jejich výběru byste byli ochuzeni o pestrou nabídku. Dnešní nabídka typů a druhů posuvných dveří je velmi pestrá. Můžete vybírat posuvné dveře z různých materiálů nebo různým designem. Posuvné dveře mohou být využity v domácnostech i komerčních prostorech a firmách. Nechybí ani dvoukřídlé dveře. Dveře by měly ladit i s ostatním vybavením v interiéru, takže správný výběr rozhodně nepodceňujte. Nebojte se ani konzultace s našimi odborníky. Přístupem a odbornými znalostmi budete mile překvapeni.

Pomůžeme vám s výběrem posuvných dveří

Pokud posuvné dveře vybíráte poprvé, je zde připraveno mnoho úskalí. Především správný výběr typu dveří je velmi složitý. Posuvné dveře totiž nejprve potřebují namontovat pouzdro do zdi, do kterého se budou dveře zasouvat. Pokud se budete rozhodovat sami, je velké riziko, že nezvolíte správně. Při konzultaci výběru posuvných dveří a našimi pracovníky riziko špatného výběru odpadá. Každou zakázku řešíme individuálně a přesně podle potřeb zákazníka. Naše zkušenosti v tomto oboru umíme dokonale využít. Posuvné dveře jsou naší specialitou. 

Klasické otočné dveře vám můžeme dodat za stejnou cenu i jako posuvné!

Galerie

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.