Zámkové vinyly Gerflor Insight Clic / Senco Clic

Zámkové vinyly Gerflor Insight Clic / Senco Clic

Charakteristika Gerflor Insight

Gerflor Insight jsou celoplošně lepené vinylové podlahy, které byly navržené především proto, aby obstály v odolnosti vůči opotřebení a daly se použít v komerčním prostředí a i v domácnostech. Tuhá konstrukce podlahy, o celkové tloušťce 2,5 mm, zajišťuje vinylu maximální odolnost. Zkosené hrany od sebe efektně oddělují jednotlivé dílce, které jsou opatřeny speciální úpravou PUR pro zajištění trvanlivosti, omezení možnosti poškrábání či oděru a snížení používání čisticích prostředků. Jedná se o jednoduše udržovatelnou, antistatickou, zdravotně nezávadnou a ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s možností pokládky na podklady s podlahovým topením.

Charakteristika Senso Clic

Tato řada byla navrhnuta tak, aby vyhověla nejčastějším požadavkům domácností. Mezi hlavní přednosti patří dobrý poměr kvality, ceny a životnosti podlahové krytiny. Zámek UNI Clic umožňuje rychlou montáž a také demontáž této podlahové krytiny. Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu o tloušťce 4 mm.

Senso clic

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps