Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 26. 06. 2019

Vinylové podlahy Conceptline a Projectline – ekologie na prvním místě

Nové moderní domácnosti i ty, které procházejí rekonstrukcí, chceme mít nejen hezké, ale také vybavené ekologickými materiály nezatěžujícími životní prostředí. Mezi aktuální trendy patří 100% recyklovatelné vinylové podlahy. Jejich obliba spočívá nejen v nízké zátěži pro životní prostředí, ale také v kvalitě zpracování.

Představujeme vinyl Conceptline a Projectline

Kolekce vinylových podlah Conceptline a Projectline patří k vinylovým podlahám, které jsou vyráběny s důrazem na ekologii, a proto jde o 100% recyklovatelné podlahy splňující podmínky pro udělení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD (IACG). Při výrobě podlah jsou použity změkčovadla pouze na přírodní bázi, vynechává se použití ftalátů, formaldehydu i pentachlorfenolu. Dochází i ke kontrole dalších vstupních surovin i procesu celé výroby. Kontroly jsou prováděny namátkově, proto máte jistotu, že na trhu jsou stále výrobky té nejvyšší kvality.

Vedle ekologické nezávadnosti se vinylové podlahy Conceptline i Projectline mohou pyšnit nepřeberným množstvím vzorů. U obou kolekcí najdete dekory dřeva, kamene, dlažby nebo betonu ve vysoce realistickém zpracování. Vaše podlaha bude nejen autentická, ale také moderní. Vhodně doplní designový záměr interiéru a obstojí jak v moderních prostorách, tak v rekonstruovaných interiérech, kde je třeba zachovat původní atmosféru.

Plovoucí a lepené podlahy Conceptline a Projectline

Abyste si mohli zvolit vinylovou podlahu přesně podle vašeho gusta, máte na výběr z různých formátů podlah. Vinyl Conceptline a Projectline je dostupný ve vinylových rolích pro celoplošné lepení i ve vinylových dílcích pro pokládku plovoucím způsobem na zámkový spoj:

Lepené vinylové podlahy Projectline

S tloušťkou nášlapné vrstvy 0,55 mm a celkovou tloušťkou 2,50 mm jsou lepené vinylové podlahy Projectline univerzální podlahou pro široké spektrum použití. Díky třídě zátěže 23/33/42 je můžete využít prakticky kdekoli. V rušných domácnostech, v administrativních budovách s vysokou mírou provozu a zatížení i v průmyslových budovách se střední zátěží.

Plovoucí vinylové podlahy Projectline Click

Tyto skvělé vinylové podlahy click disponující nášlapnou vrstvou silnou 0,55 mm a celkovou tloušťkou 4,50 mm. Vinylové dílce Projectline Click poskytují třídu zátěže 23/33/42 a patří tak k vysoce odolným plovoucím podlahám. Jejich využití je opět velmi široké – interiéry domácností, obchodů, kanceláří, hotelů i průmyslových budov najdou v plovoucích podlahách Projectline parťáka s odolným povrchem a dlouhou životností.

Lepené vinylové podlahy Conceptline

Tloušťka nášlapné vrstvy lepených vinylových podlah Conceptline je 0,30 mm. Celková tloušťka podlahy 2,00 mm. Tyto podlahy disponují třídou zatížení 23/31 a jsou vhodné pro použití v domácnostech s vysokým zatížením nebo v komerčních budovách a provozech s mírnější zátěží.

Plovoucí vinylové podlahy Conceptline Click

Tyto plovoucí podlahy mají nášlapnou vrstvu silnou 0,30 mm a potěší vás celkovou tloušťkou pouhé 4,00 mm. Vinylové dílce Conceptline Click si s třídou zátěže 23/31 své místo najdou jak ve všech domácnostech, tak v prostorách komerčního charakteru, ale spíše s nižší zátěží. Jsou ideální volbou například do ložnic hotelových pokojů.

Lepené i plovoucí varianty vinylových podlah Conceptline a Projectline se dají vhodně zkombinovat tak, aby v celém interiéru byla dosažena jednotná výška podlah, a to i v případě pokládky v rekonstruovaných prostorách, kde se můžete setkat s různou výškou podkladové plochy.

Vinylové podlahy Conceptline a Projectline mají samá plus

Podlahu si vybíráme nejen proto, že se nám líbí na pohled, ale také proto, že chceme, aby dlouho vydržela a měla takové vlastnosti, které od podlahy očekáváme.

U vinylových podlah z řady Conceptline a Projectline najdete vysokou odolnost povrchu proti poškrábání. Odolá i nepříjemnému působení koleček kancelářských židlí nebo chůzi v podpatcích. Povrch podlah je protiskluzový, což oceníte zejména, pokud máte malé děti, co všude běhají, domácí mazlíčky nebo pokud hledáte bezpečnou podlahu pro seniory, kteří potřebují pro chůzi podklad, který jim nebude podkluzovat.

Podlahy jsou zdravotně nezávadné, takže jsou ideální volbou do dětských pokojíčků i do bytů alergiků. Poskytují i výborné tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Na dotek působí podlahy teple, můžete po nich s klidem chodit naboso a nebudou vás studit do nohou. Ještě vyšší tepelný komfort získáte, pokud pod podlahy nainstalujete teplovodní podlahové topení.

Velkou výhodou je i voděodolnost podlah Conceptline i Projectline, a to jak v lepené, tak plovoucí variantě. Sladit podlahy v celé domácnosti proto není problém – vámi zvolený dekor si můžete užívat v kuchyních, v koupelnách, na toaletách i v dalších místnostech, ve kterých se může vyskytovat větší vlhkost.

Vinylové podlahy click se navíc velmi snadno pokládají a jsou vhodné zejména pro rychlé rekonstrukce starých podlah. Jednoduchá je i jejich demontáž v případě výměny podlahy nebo když je potřeba vyměnit poškozený díl. Pro zlepšení jednotlivých vlastností plovoucích vinylových podlah je vhodné při pokládce použít i některé z podložek pod vinylové podlahy.

Galerie

Plancher Plancher Plancher Conceptline

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.