Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 17. 02. 2012

Interiérové dveře Invado - kvalita, kterou oceníte

Váš interiér může nyní získat zcela nové kouzlo díky dveřím INVADO. Za vynikající vlastnosti a kvalitu ručí zkušenosti a téměř 20letá tradice jejich výrobce z Polska. Dveře Invado drží krok s aktuálními trendy evropského designu, a proto jsou srovnatelné s produkty od nejvýznamnějších výrobců na trhu.

Výhoda díky jednoduchosti

 K výhodám modelové řady Invado patří široký výběr, a to i v nižší cenové kategorii. Zákazníci tak mohou získat vzhledově atraktivní interiérové dveře Invado, které díky zjednodušenému řešení ideálně vyhovují umístění ve standardních bytech a domácnostech. Snadné manipulace a nízké váhy je dosahováno díky výplni z tzv. voštiny nebo případně dutinové dřevotřísky. To znamená, že při pohledu dovnitř bychom našli plástve ze skládaného kartonu či děrovanou dřevotřísku.

Kvalita, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Katalog dveří Invado představuje pestrý vějíř typů a variant. Na jeho stránkách na vás čekají interiérové dveře nekompromisní kvality. Zvažte, zda jsou pro vaše potřeby vhodnější dveře z voštiny či dřevotřísky, dýhované či potažené CLP laminátem, prosklené či plné, otočné či posuvné, které šetří místo. V moderně laděných bytech či kancelářích se stále častěji uplatňuje velmi zajímavá verze dveří Invado s kalnou skleněnou výplní. Oblibu a zájem u mnoha zákazníků si získaly zřejmě díky pocitu vzdušnosti, který navozují díky zajímavě řešenému prosklení.

INVADO – kvalita vychází z tradice

Společnost INVADO Sp z. o.o., jejíž sídlo najdeme v polské obci Dzielna je dlouholetým výrobcem oken, dveří a podlahových lišt z MDF. Tato firma se také zabývá produkcí lepených hranolů a dalších komponentů pro nábytkářský průmysl. V rámci Polska se jedná o rychle se rozvíjející společnost, která si svou výjimečnou pozici na trhu udržuje díky 20leté tradici neustálého investování do technologie, lidí a zlepšování kvality.

Dveře Invado – dveře od odborníků

Specialitou společnosti Invado je výroba vnitřních dýhovaných dveří s kalnou skleněnou výplní. Výjimečnost těchto dveří je dána také patentovanou metodou dýhování. V nabídce najdeme také dveře skládací a komplexní posuvné systémy včetně všech nutných doplňků a dílů.

Technologie společnosti Invado

V rámci evropské konkurence se dveře Invado zásadně odlišují od ostatních produktů díky patentované metodě spojování povrchové úpravy (dýhy či CLP laminátu). Tajemství této moderní inovace (Technologie Invado) spočívá v dýhování povrchu dveří bez spojení na hranách polodrážky. Díky tomu hrany získávají neopakovatelný estetický vzhled, ale zároveň jsou chráněny proti poškození. Dekor není snadné odlepit, a proto se z něj zákazníci mohou těšit nečekaně dlouhou dobu.

Cíle a motto společnosti Invado

„Snažíme se, aby se naše motto „otevřené sny“ naplno projevilo ve všech produktech Invado. Chceme být nápomocni všem zákazníkům, kteří si chtějí splnit sen o dokonalém interiéru. Naším cílem je spojovat kvalitu s estetikou a péčí o každá detail.  Díky tomu můžeme nabízet široký sortiment výrobků, který se vyznačuje moderním designem a solidní konstrukcí. To vše spojuje výhodná cenová politika. Přijměte naše pozvání a projděte dveřmi Invado do světa, kde se vaše sny otevřou realizaci.„  

Kvalita nade vše

Kvalitu výrobků společnosti Invado dokazuje řada ocenění a certifikátů, včetně ISO 9001: 2009. Nadprůměrná úroveň výrobků a služeb je společně se spolehlivostí dodávek hlavní motivací celé firmy. Díky tomu má pověst důvěryhodného partnera a dodavatele.  

Úcta k životnímu prostředí

Ochrana přírody a respektování práv místních komunit patří ke klíčovým položkám strategického rozvoje společnosti INVADO. Svědčí o tom i zisk mezinárodní certifikátu Forest Stewardship Council, který je zárukou, že INVADO ve své činností využívá lesní zdroje racionálně a šetrně.

Galerie

Linea - forte Pasaro Capena Larina

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.