PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Primetex

PVC podlahy s textilní podložkou Gerflor Primetex

Charakteristika

Dostali jste se k velice kreativní řadě výrobků francouzských designérů s pestrou škálou barevných variací podlahových krytin k řešení prostorů pro bydlení, práci a zábavu. Pokud Vás barevné kreace podlah příliš nezaujmou, v nabídce jsou také moc hezké dřevěné dekory, které vypadají jako skutečné dřevo.

Celková tloušťka 2mm je na tyto typy vinylových podlah naprosto ideální. Ale i když je tenká, tak Vám to vynahradí silnou odolností proti opotřebení, poškrábaní a protlačení. Léty prověřený produkt, kdy se kvalita rovná ceně.

Snadná údržba je díky technologii povrchové úpravě Pure Clean, která ušetří čas a peníze za drahé čistící prostředky, které u této řady ekologicky šetrných a zdravotně nezávadných moderních podlahových krytin, opravdu nepotřebujete.

Nabídka PVC podlah Gerflor Primetex ZDE!

Složení PVC podlahy Gerflor Primetex

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps