Dýhované dveře jsou vhodnou volbou pro všechny, kdo ocení přirozenou texturu dřeva

Dýhované dveře jsou vhodnou volbou pro všechny, kdo ocení přirozenou texturu dřeva. Dveře z dýhy mají dlouhou životnost a nabízejí množství kladů. Dýha se získává pomocí řezání dřeva na pláty. Každé dýhované dveře jsou originální a jejich dřevo má neporušenou kresbu. Stejně jako dveře z masívu přinášejí dýhované dveře Vašemu domovu kouzlo přírody a celý interiér příjemně zútulní.

Dveře s dýhovaným povrchem jsou cenově příznivější, než dveře z masívu. Dřevotřískové desky, které se na dveře aplikují, mohou mít různou tloušťku. To se následně odráží na finální ceně dýhovaných dveří. Deska z dřevotřísky se aplikuje na nosný materiál. Tím může být MDF tabule nebo HDF hranol. Takto zpracované interiérové dveře nabízejí dostatečnou odolnost i při případném neopatrném zacházení.

Různorodost a originalita

Pokud jste milovníky neunifikovaného a jedinečného, jsou pro Vaši domácnost dýhované interiérové dveře tou pravou volbou. Každé dveře jsou naprosto jedinečné. Přírodní vzor dřeva, který dýha nabízí, se nikdy neopakuje. V tom je rozdíl oproti například laminátovým nebo foliovaným dveřím. Dýhované dveře nabízíme v rozmanitých vzorech a provedeních. Liší se samozřejmě i v barevnosti. Pokud je pro Vás důležitá ekologická šetrnost a snažíte se zmírnit dopady na životní prostředí, oceníte i další výhodu dýhovaných dveří. K jejich výrobě se využívá podstatně menší množství dřeva, než je tomu u masivních dveří. Volbou dveří z dýhy tak šetříte lesy.

V našem sortimentu naleznete oblíbené dýhované dveře od celosvětově uznávané společnosti Porta Doors. Jejich prémiové kolekce jsou Natura: Natura Impress, Koncept, Trend, Space, Styl, Line a Nova. V nabídce máme i interiérové dýhované dveře Porta Classic, Malaga, Madrid, Cordoba, Toledo a Sevila. Vybrat si můžete jednokřídlové nebo dvoukřídlové varianty.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

11.12. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří - Vasco Doors
Ing. Petra Culková: Realizace proběhla přesně dle mých představ, vždy jsme se domluvili na termínu dodávky. Kvalita provedených prací je také ve vysoké kvalitě a jsme velice spokojeny.
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps