Kvalitní podlahy a dveře v rozsáhlé vzorkovně v Praze

Zavolejte nám: +420 603 279 682 ! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.

Vydáno: 29. 08. 2012

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click je krásná a odolná

Rychlá a snadná pokládka bez lepení, to je jedna z mnoha výhod plovoucí vinylové podlahy Fatra Click. Mezi další vlastnosti patří rozměrová a barevná stálost, zvukový útlum o 16 dB, odolnost vůči kolečkovým židlím, zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím a v neposlední řadě také design, který perfektně imituje dřevo.

Ani tím však výčet výhod nekončí. Připravte se tedy na další dávku informací. Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click má speciální antibakteriální povrchovou úpravu, takže se nemusíte bát o zdraví své, ani svých domácích mazlíčků. Potěší také protiskluznost, která má úctyhodnou hodnotu R11.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click se může pokládat i na podlahové topení, které je čím dál častěji v českých domácnostech. Podlaha je navíc vhodná i do vlhkých prostor, jako je koupelna či kuchyně. Potěší také patentovaný zámkový systém Uniclic®, který celou pokládku zjednoduší.

Plovoucí vinylové podlahy Fatra Click v sobě kombinují přednosti klasických plovoucích podlah a vinylových plovoucích podlah. Díky tomu vznikla podlahová krytina, která má unikátní vlastnosti.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click – královna mezi podlahovými krytinami

Kolekcí je hned několik, proto je možné vybírat hned z 20 nových dekorů, které imitují různé dřeviny. V nabídce naleznete například dekory imitující dub, kaštan, ořech, javor. Hned na první pohled zaujme autentická kresba přírodního dřeva, která je díky povrchové struktuře patrná i na dotek. Vybírat je možné také z široké nabídky odstínů podlah. Některé jsou světle béžové, jiné cappuccino, další šedé a některé tmavě hnědé. Stačí si vybrat takové, které se hodí do vašeho interiéru.

Díky množství barevných odstínů, různých dekorů a unikátních vlastností, se plovoucí vinylové podlahy Fatra Click po právu řadí mezi to nejlepší, co je dostupné na českém trhu.

Nabízené portfolio je velice široké, proto mezi plovoucími vinylovými podlahami Fatra Click naleznete podlahy s různou užitnou třídou zátěže, která se pohybuje u jednotlivých podlah od 21 do 41. Co to znamená? Že některé podlahy se hodí více do obytných prostor, jiné s přehledem zvládnou i vysokou zátěž v komerčních prostorech. Plovoucí vinylové podlahy Fatra Click se z tohoto důvodu objevují v domácnostech, kancelářích, prodejnách, nákupních centrech, zkrátka téměř všude.

Plovoucí vinylové podlahy Fatra Click, jak už bylo řečeno, se hodí i do vlhkých prostor. Můžete je v klidu nainstalovat do koupelny nebo kuchyně. Aby podlahy sloužily dlouho a bezproblémově i v takovém prostředí, doporučuje se při instalaci použít parozábranu (PE fólii).

Instruktážní video –  pokládka vinylové podlahy Fatra Click

Vinylová plovoucí podlaha Fatra Click je vybavena zámkovým spojem Uniclic® a instaluje se bez lepidla. Díky tomu nemusíte čekat, až se podlaha dokonale přilepí. Je možné po ní chodit v průběhu montáže i ihned po jejím dokončení. Podlahová krytina se pokládá na PE fólii, která slouží jako parozábrana a kluzná podložka. Pokud se chcete dozvědět více informací o způsobu pokládky Fatra Clicku, neváhejte a podívejte se na instruktážní video pod textem. Další informace naleznete také v kladečském předpisu.

Pokud budete mít zájem o odbornou pokládku, obraťte se na nás! Naši zkušení podlaháři se postarají o její bezchybnou instalaci. Navíc díky odborné pokládce získáte na krytinu plnou záruku. Cena za pokládku vinylové podlahy bez lepení je 195,-/m2* (*aktuální cenu naleznete v ceníku).

 

Specifikace, složení a cena vinylové podlahy Fatra Click

Moderní, kvalitní a funkční, to je vinylová podlahová krytina Fatra Click. Samotná podlaha je složena ze tří základních vrstev. Srdcem podlahy je její střed, který tvoří HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Spodní část je tvořena zvukově a tepelně izolační vrstvou korku. Vrchní část je vyrobena z PVC materiálu, který dodává podlaze její vzhled. PVC materiál je opatřen polyuretanovou úpravou, která zvyšuje odolnost podlahy, a nášlapnou vrstvou.

Na závěr je důležité zmínit rozměry lamel. Délka lamel je 1235 mm, jejich šířka odpovídá 230 mm a celková tloušťka je 9,5 mm. Tloušťka nášlapné vrstvy je 0,4 mm.

Důležitým parametrem je také cena. Vinylová podlaha Fatra Click stojí 703,- Kč/m2* (*aktuální cena viz náš ceník zde).

Teď už víte vše, tak se můžete rozhodnout, jestli si vinylovou podlahu Fatra Click pořídíte. Pokud byste s výběrem chtěli pomoci, ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme. V případě zájmu se rádi postaráme i o pokládku Vaší nové podlahy. Cena za pokládku je 175,-/m2 (*aktuální cenu za pokládku naleznete v našem ceníku zde).

Galerie

Vinylová podlaha Fatraclick - borovice karibská Vinylová podlaha Fatraclick  - dub přírodní Vinylová podlaha Fatraclick - dub cappuccino Vinylová podlaha Fatraclick_dub-selský-přírodní Vinylová podlaha Fatra-click - dub přírodní Vinylová podlaha Fatra-click - dub vintage Vinylová podlaha Fatraclick - detail Vinylová podlaha Fatraclick - dekory Dub - Wolf - 6 - scaled - e1583313745313 Fatraclick - rez - uniclic - 1

Další články:

Zavolejte nám: +420 603 279 682! Připravíme pro vás nejvýhodnější nabídku na míru.