Truhlářská výroba

Našim klientům poskytujeme nadstandardní servis. Každému zákazníkovi se snažíme na 100% vyhovět od prvotního návrhu až po dokončení realizace.

Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek na míru, vestavěných skříní, schodišť, drobného nábytku i vybavováním kanceláří.

Zakázková výroba nábytku

Každý interiér má svá specifika a úskalí a pro utvoření harmonického celku a využití veškerého možného prostoru je někdy nutné využít služeb zakázkových výrobců nábytku. V takovém případě se můžete s klidem obrátit na nás.

Společnost Plancher s.r.o. patří mezi odborníky v oblasti zakázkové výroby nábytku. Zaměstnáváme odborníky ve svém oboru, jejichž zkušenosti zajistí dokonalý výsledek za rozumnou cenu.

K nadstandardním službám společnosti Plancher s.r.o. patří poskytování poradenství v oblasti návrhu interiérových prvků a možnost 3D vizualizace.

Za pět let existence v našem oboru se můžeme pochlubit řadou spokojených zákazníků a na požádání Vám rádi zašleme prokazatelné reference.

Reference

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

11.12. 2013 | Dodání a montáž interierových dveří - Verte Doors
Klient: Naprostá spokojenost,seriozní jednání, rychlé dodání a výborně odvedená práce
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps