chci položit parkety >

Pokládka parket - Praha a okolí

Spoustu prací při zařizování bydlení zvládne i šikovnější kutil nebo zručný člověk, na některé činnosti je ale lepší najmout si profesionály, kteří se na daný obor specializují. Jednou z takových prací je i pokládka parket, kterou si můžete objednat u naší společnosti.

Zaměřujeme se na profesionální pokládku všech druhů podlahových krytin, zajišťujeme tedy i takové činnosti, jako je pokládka masivních parket, plovoucích podlah, koberců, PVC a dalších druhů podlah. Obrátit se na nás ale můžete i tehdy, když potřebujete renovaci nebo opravu Vašich stávajících parket. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti a poradí si s jakoukoliv zakázkou.

Jak probíhá odborná pokládka parket?

Ke každé zakázce přistupujeme vždy s maximální pečlivostí a dbáme na 100% kvalitu naší práce. Poté, co nás kontaktujete s Vaší objednávkou, nejdříve provedeme zaměření celkové plochy Vaší podlahy, vybereme nejvhodnější postup pokládky a domluvíme se s Vámi na konkrétním typu parket (kromě vzhledu hraje roli např. i zatížení podlahy).

Realizace pokládky pak začíná lepením vybraných parket do požadovaného vzoru, tím ale naše práce zdaleka nekončí. Následně provedeme také broušení parket speciální bruskou (rotační, podlahovou nebo okrajovou). Dalším krokem je tmelení a zahlazení položených parket, následuje voskování, olejování nebo lakování, a pokud budete chtít, tak můžeme provést i olištování. V případě potřeby je samozřejmostí podříznutí dveří.

Ceník pokládky parket

I přesto, že ceny většiny služeb a výrobků rostou, naše společnost drží stále stejně nízké ceny už několik let. V případě pokládky parket tak ceny začínají na 235 Kč/m² za cihlovou vazbu, u stromečkové vazby je cena 295 Kč/m² . Stejná cena je i u čtvercové vazby a nejdražší je pokládka starých použitých parket – 385 Kč/m² . Ve všech případech se jedná o ceny včetně použitého lepidla.

Vedle samotné pokládky provádíme také renovace parket, přesnou cenu Vám můžeme říct po diagnostice Vaší podlahy – většinou se cena pohybuje od 275 Kč/m² , může se ale lišit podle situace.

Pokud budete mít o naše služby zájem, můžete nás kdykoliv oslovit. Ozveme se Vám v nejkratší možné době a domluvíme se na dalším postupu. Většinu zakázek sice realizujeme v Praze a okolí, po domluvě jsme ale schopni Vám pokládku parket provést i ve vzdálenějších oblastech ČR.

Podlahy a dveře Plancher
Plancher - nej řemeslníci
zobrazit všechny reference >

Na naše reference jsme hrdí:

24.01. 2014 | Dodání a pokládka dubových prken vč. olištování obvodovými lištami.
JUDr. Šárka Vašíčková: Přístup firmy byl bezvadný, výsledek práce rovněž bezvadný, práce byla řádně dokončena ještě před termínem.
Zobrazit detail reference >

26.11. 2014 | Dodání a pokládka vinylové podlahy
pan Kunc: Konečný dojem dle mého očekávání dohodnutý termín i cena byla přesně dodržena, komunikace s dodavatelem na jedničku.Příště zvolím opět spolupráci s touto firmou.
Zobrazit detail reference >

17.07. 2014 | Dodání a montáž interierových dveří
Jitka Vomáčková: Jednání s panem Ing. Kelbichem bylo bezproblémové, všechny dohody dodrženy, zaměstnanci také provedli skvělou práci. Všem doporučuji. Jitka Vomáčková
Zobrazit detail reference >

Plancher - mapa

Plancher, s.r.o.
Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9
IČO: 272 59 587
info@plancher.cz , +420 603 279 682
GPS: 50°7'39.676"N, 14°29'16.990"E
Zobrazit na Google Maps